OhMiBod rozpoczyna sezon świąteczny z trzema listopadowymi promocjami

OhMiBod ujawnia trzy nowe, ekscytujące promocje, aby ożywić nadchodzący sezon świąteczny w listopadzie, z wyprzedażami na Dzień Zabawek Seksualnych, Międzynarodowy Dzień Mężczyzn i Black Friday/Cyber Monday.

'

Jak to jest w ich zwyczaju, OhMiBod ujawnił jakie promocje będą miały miejsce w najbliższych tygodniach. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem jednego z ich produktów lub czekaliście, aż będzie miał on obniżoną cenę, sprawdźcie, co OhMiBod przygotował na listopad:

W daniach 4-6 listopada będziecie mogli świętować jeden z naszych ulubionych dni – z okazji Dnia Zabawek Seksualnych, 4 listopada, OhMiBod przez cały weekend zaoferuje 20% zniżki na wszystkie produkty (będą pewne wykluczenia), aby uczcić wszystkie ich produkty. Dodatkowo, do każdego zamówienia dołączony zostanie darmowy naturalny lubrykant Lovelife. Wystarczy użyć kodu SEXTOYDAY podczas zakupów.

18-19 listopada to Międzynarodowy Dzień Mężczyzn z 20% zniżką na wszystkie produkty z kategorii ’Dla niego’ (z kilkoma wyjątkami), w tym ulubione produkty Lovelife takie jak LumenblueMotion NEX|3Club Vibe 3.OH HERODare oraz Explore. Od przyjaznych dla początkujących, po innowacyjne zaawansowane nowinki SexTech, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Użyjcie kodu MENSDAY22 podczas zakupów, aby skorzystać z promocji.

Od 23 do 29 listopada OhMiBod świętuje Black Friday i Cyber Monday oferując kupującym online 30% zniżki na wszystkie produkty z kodem BLACKCYBER30 – tutaj ponownie, będą pewne wyjątki – a przy każdym zakupie klienci OhMiBod otrzymają darmowy wibrator Lovelife Discover.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie OhMiBod.com oraz Lovelifetoys.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.