OhMiBod przedstawiło sierpniowe promocje

OhMiBod zapowiedziało na sierpień trzy specjalne oferty, aby pomóc w radzeniu sobie z gorączką lata. Od zniżki na ślubne prezenty, aż po promocję wpierającą organizacje pozarządowe.

'

Przez cały sierpień, będzie można z 20% zniżką nabyć zestawy prezentów ślubnych OhMiBod. Do zgarnięcia są cztery zestawy inspirowane ślubem:

Wchodząc w kolejny sezon ślubny, OhMiBod chce pomóc w wyborze najseksowniejszych prezentów, które pozytywnie zaskoczą młodą parę. Wyprzedaż kończy się 1 września i nie wymaga żadnego specjalnego kodu.

Na cześć amerykańskiego Dnia Bielizny, którego celem jest promowanie akceptacji kobiecego ciała, OhMiBod oferuje 20% zniżki na Wibratory do majtek od 5 do 7 sierpnia, który można uzyskać wykorzystując kod ‘CHEEKY’. Nie ważne czy do publicznej zabawy z partnerem czy po prostu, aby rozgrzać atmosferę we własnej sypialni, te dyskretne wibratory każdemu zaoferują wiele nowych wrażeń i możliwości.

Co jest lepsze od zakupów online? Zakupy online które pomagają sprawie, w którą się wierzy. Na cześć Dnia Organizacji Pozarządowych, OhMiBod zobowiązuje się do przekazania 50% sprzedaży w okresie od 17 do 20 sierpnia na rzecz Planned Parenthood®. OhMiBod wierzy, że teraz, bardziej niż kiedykolwiek, konieczne jest wspieranie cenionych organizacji, które pomagają w dobrym samopoczuciu seksualnym, prawach reprodukcyjnych i społeczności LGBTQ+.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź OhMiBod.com, Lovelifetoys.com oraz śledź firmę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.