OEJ Novelty uhonorowane dwoma nominacjami do nagrody 'O’

OEJ Novelty zostało doceniane za swoje wyjątkowe produkty dla dorosłych i otrzymało dwie nominacje do nagród 'O’ za rok 2022, które zostaną rozdane podczas nadchodzącego AVN Novelty Expo (ANE).

'

Enchantress Palm Massager od Curious został wyróżniony jako nominowany w kategorii Wybitny Produkt Zasilany, a dyskretny przenośny wibrator Wild at Heart od Sublime otrzymał nominację do tytułu Wybitnej Innowacji.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni i doceniamy zespół na AVN Novelty Expo i 'O’ Awards za ich rozsądne rozważania w tym roku w odniesieniu do naszych dwóch ekscytujących nominacji”, powiedział dyrektor OEJ, James.

„Naszym priorytetem numer jeden zawsze było oferowanie klientom najlepszych, bezpiecznych dla ciała zabawek seksualnych przy użyciu najwyższej klasy materiałów w uczciwej cenie i jesteśmy tak zadowoleni, że ANE uznało nasze dobre uczynki. Bardzo dziękujemy!”

Urządzenia OEJ Novelty wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla ciała, jedwabiście gładkiego silikonu, są wodoodporne, lub możliwe do zanurzenia, oraz wszystkie są ładowane. Wszystkie zdalnie sterowane zabawki mogą być obsługiwane za pomocą pilota lub ręcznie i są wieloplatformowe, co oznacza, że możesz używać jednego pilota do jednoczesnego sterowania kilkoma zabawkami.

Aby dowiedzieć się więcej o OEJ Novelty, odwiedź OurEroticJourney.com i śledź ich na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.