OEJ Novelty otrzymało nominację do nagrody XBIZ 2022 w kategorii Sex Zabawka Roku

OEJ Novelty, firma z siedzibą w Kalifornii, jest dumnym zdobywcą nominacji do nagrody XBIZ 2022 w kategorii Sex Zabawka Roku – Zasilana (nie-wibrująca) za swój mini masażer z kolekcji Curious, ’My Little Secret’.

Lovense

Kompaktowy i dyskretny, ’My Little Secret’ jest to symulator oralny, którego unikalny design stworzony został z myślą o pieszczeniu łechtaczki. Masażer wykonany jest z aksamitnie gładkiego, bezpiecznego dla ciała silikonu i wygodnie mieści się w dłoni. Urządzenie wyposażone jest w migoczący „języczek”, który oferuje 10 trybów pracy oraz 5 zmiennych poziomów pulsacji powietrza.

„Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność zespołowi XBIZ za uwzględnienie 'My Little Secret’ do nagrody”, powiedział dyrektor OEJ James. „Ta nominacja pokazuje, że OEJ i nasze produkty zostały pochwalone i zaaprobowane przez branżę produktów dla dorosłych i jesteśmy z tego bardzo dumni”.

OEJ Novelty oferuje najwyższą satysfakcję z nieskazitelną dbałością o jakość i bezpieczeństwo, oferując wysokiej klasy produkty silikonowe, które są potężne, przystępne cenowo i idealne do zabaw solo lub w parach. A wszystko to poparte solidną pięcioletnią gwarancją.

„Wszyscy w OEJ Novelty jesteśmy oddani dostarczaniu bardziej ekscytujących i innowacyjnych produktów dla rynku i naszych cenionych klientów w nadchodzących miesiącach i latach” zapowiada OEJ.

Aby dowiedzieć się więcej o OEJ Novelty, odwiedź stronę OurEroticJourney.com oraz śledź ich na Twitterze oraz Instagramie.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.