OEJ Novelty dziękuje za udane targi AVN Novelty Expo

Dyrektorzy OurEroticJourney/OEJ Novelty, wschodzącej marki produktów dla dorosłych z naciskiem na zabawne, bezpieczne dla ciała urządzenia, które wywołują potężne wibracje, wyrażają pochwałę na temat ostatnich w pełni cyfrowych targów AVN Novelty Expo (ANE) – ogłaszając je solidnym sukcesem!

Insane Coeds

Podczas wypuszczenia swoich ponad 30 produktów skupiających się na przyjemności seksualnej, dyrektorzy OEJ upewnili się, aby podkreślić sukces Enchantress Palm Massager od Curious, który był nominowany do nagrody ’O’ Awards w kategorii Wybitny Produkt Zasilany, oraz Wild at Heart od Sublime, dyskretny przenośny wibrator, nominowany w kategorii Wybitna Innowacja.

„Wspaniale spędziliśmy czas na wirtualnym pokazie ANE i chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy poświęcili czas na spotkanie z nami”, powiedział dyrektor OEJ Novelty James. „Ponieważ budujemy i rozszerzamy naszą firmę i wybór produktów w 2022 roku, tak pomocne jest posiadanie tej platformy do interaktywnego angażowania innych podczas wydarzeń na żywo, dzięki czemu możemy przedstawić nasze produkty i odpowiedzieć na wszelkie pytania”.

„Jesteśmy tak dumni ze wszystkich naszych produktów wysokiej jakości, ale byliśmy szczególnie dumni z wibratorów Enchantress i Wild at Heart za zdobycie nominacji do 'O’ Award na tych targach, i, trzymając kciuki, mamy nadzieję, że zdobędziemy więcej nominacji – a może nawet zwycięstw! – w naszej przyszłości.”

Urządzenia OEJ Novelty wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla ciała, jedwabiście gładkiego silikonu, są wodoodporne albo możliwe do zanurzenia i wszystkie można naładować bez konieczności posiadania baterii. Wszystkie zdalnie sterowane zabawki mogą być obsługiwane za pomocą pilota lub ręcznie i są wieloplatformowe, co oznacza, że można używać jednego pilota do jednoczesnego sterowania kilkoma zabawkami.

Aby dowiedzieć się więcej o OEJ Novelty, odwiedź OurEroticJourney.com i śledź markę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.