Nowy wibrator od Vush pomaga odkryć tajemnicę punktu G

Australijska marka Vush ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego wibratora o nazwie Myth. Jak opisuje producent, celem nowego urządzenia, jest podróż w poszukiwaniu tajemniczego punktu G, a pomóc w tym ma specjalnie zaprojektowana główka urządzenia.

CaliTeens

Myth to wibrator punktu G, stworzony z myślą o tym, aby pomóc odkryć tajemnice własnego ciała. Wibrator oferuje 5 wzorów wibracji oraz 5 poziomów mocy, a jego specjalne zakrzywienie i specjalnie teksturowana główka zostały zaprojektowane z myślą o anatomii punktu G.

Chcieliśmy skupić naszą uwagę na stworzeniu idealnie ukształtowanej główki, wyposażonej w teksturę, która wzmocniłaby wewnętrzną stymulację ścian pochwy lub odbytu dzięki głębokim, poziomym grzbietom – powiedział twórca produktu Vush. – Ta przemyślana konstrukcja, w połączeniu z głębokimi, dudniącymi wibracjami oznacza głębsze, bardziej intensywne orgazmy punktu G i punktu P.

Przy pomocy specjalnych grzbietów łatwiej stymulować punkt G

W odróżnieniu od typowego wibratora skupiającego się na punkcie G, Myth zamiast główki z wypukłą punktową końcówką oferującą dokładną stymulację konkretnego miejsca, posiada pięć wypukłych linii, które nie tylko mają ułatwić odnalezienie i stymulację punktu G, ale również zaoferować bardziej bogatą stymulację ścian pochwy.

Tak jak wszystkie zabawki tej klasy, Myth wykonany jest z z wysokiej jakości medycznego silikonu oraz posiada dodatkowe elementy wykonane z ABS, jest całkowicie wodoodporny i ładowany przez specjalny magnetyczny kabel USB. Pełne ładowanie trwa 2 godziny i oferuje też tyle samo nieprzerwanej przyjemności z urządzeniem.

Producent podkreśla, że Myth jest bardzo dyskretnym i cichym urządzeniem. Po włączeniu generuje on około 50 decybeli co jest porównywalne z głośnością padającego deszczu.

Wibrator Myth można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.