Nowy wibrator dla par od 'Couples Choice’ dla osób, które lubią eksperymentować

Eleganckie zabawki erotyczne „Couples Choice” od You2Toys zostały opracowane specjalnie na potrzeby par, które chcą urozmaicić swoje życie miłosne i lubią eksperymentować. Nowy wibrator dla par z tej serii jest już dostępny u Oriona.

Tought LoveX

Nowy wibrator dla par „RC Multi-Function Couple’s Vibrator” jest idealny do urozmaicenia gry wstępnej i seksualnych zabaw. To co go wyróżnia na tle innych produktów dla par tego typu, to jego budowa. Oprócz dobrze już znanych, dwóch ruchomych wibrujących ramion, wyposażony jest on również w zintegrowany pierścień na penisa.

Nie tylko pozwala to na nowe rodzaje stymulacji, ale również, dzięki pewnemu trzymaniu się penisa pozwala skupić się na tym co najważniejsze – przyjemności – a nie na dopasowywaniu pozycji tak, aby wibrator cały czas znajdował się tam gdzie powinien.

W każdym ramieniu zabawki znajduje się silnik, który posiada 10 trybów wibracji w 3 dostępnych prędkościach. Tryby i prędkości mogą być kontrolowane oddzielnie za pomocą pilota który, ma zasięg 10 metrów.

Fantazyjny wibrator pokryty jest miękkim silikonem, który jest gładki i przyjemny w dotyku podczas zabawy. Można go naładować za pomocą dołączonej ładowarki magnetycznej. Pilot wymaga natomiast baterii, która dołączona jest do zestawu.

Więcej na temat RC Multi-Function Couple’s Vibrator dowiedzieć się można tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.