Nowy stymulator seksu oralnego ‘Fluttering Arouser’ od plusOne

Marka plusOne wypuściła nową zabawkę erotyczną, tym razem przeznaczoną głównie dla kobiet. Fluttering Arouser jest to poręczny masażer z małym silikonowym języczkiem, który ma na celu stymulować seks oralny.

'

Jak określa urządzenie amerykański producent, Fluttering Arouser jest to masażer, który idealnie nadaje się zarówno dla par podczas gry wstępnej, jak również do użytku solo.

Fluttering Arouser naśladuje doznania oralnej przyjemności od partnera, delikatnie stymulując łechtaczkę. Jego mocny silnik ma 10 różnych ustawień i łączy wibracje, z drgającym języczkiem, aby stworzyć kuszące doznanie – opisuje zabawkę producent.

plusOne Fluttering Arouser

Różowy masażer wykonany jest z bezpiecznego dla ciała silikonu i jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu nie tylko można go używać w wannie czy pod prysznicem, ale również bez problemu można go wyczyścić wodą z mydłem. Zabawka ładowana jest za pomocą specjalnego magnetycznego kabla USB dołączonego do zestawu. Godzina ładowania zabawki pozwala na 1,5 godziny oralnej przyjemności.

Fluttering Arouser oferuje 10 ustawień wibracji oraz ruchu języczka. Dodatkowo posiada bardzo proste sterowanie, wszystko obsługuje się za pomocą jednego przycisku, którego przytrzymanie włącza i wyłącza urządzenie a pojedyncze naciśniecie zmienia tryb działania.

Fluttering Arouser dostępny jest na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.