Nowość od Sweet Smile wibrator do majtek „Panty Vibe”

Lifestylowy design zabawek erotycznych Sweet Smile już od wielu lat sprawia, że ludzie chcą się kochać. Teraz do bogatego asortymentu produktów Sweet Smile dołączył nowy wibrator „Panty Vibe”, aby jeszcze bardziej podkręcić emocje.

Tought LoveX

RC Slim Panty Vibe” od Sweet Smile jest idealnym partnerem, jeśli chodzi o dyskretną, wszechstronną przyjemność dostępną zawsze i wszędzie. Bardzo płaski i anatomicznie ukształtowany wibrator do majtek umożliwia jednoczesną stymulację łechtaczki, odbytuoraz perineum. A co najważniejsze, można go dyskretnie nosić w majtkach i używać nawet w wodzie.

Wysokiej jakości silikon o aksamitnej fakturze ‘soft touch’ jest przyjemny w dotyku a 7 trybów cichych wibracji, można łatwo kontrolować za pomocą pilota. Umożliwia to również kontrolę zabawki przez partnera, aby dodać jeszcze więcej ekscytacji. Wibracje są doskonale przenoszone dzięki kropkom i żłobieniom stymulującym łechtaczkę oraz wąskiej końcówce stymulującej anusa/perineum. Oznacza to, że może on dać wszystkim wrażliwym miejscom ciała skrywanym pod majtkami czystą przyjemność.

Wibrator do majtek można ładować za pomocą dołączonego kabla USB, a w zestawie znajduje się również bateria do pilota zdalnego sterowania. Tak jak wszystkie produkty od Sweet Smile, również ta dostarczana jest w kartonowych pudełkach. Produkt można obejrzeć po otwarciu przedniej części pudełka, którą można łatwo otworzyć i zamknąć dzięki magnetycznemu zapięciu.

Więcej informacji na temat „Panty Vibe” można uzyskać na stronie orion.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.