Nowe wibrujące korki analne od B-Vibe

B-Vibe wypuścił nową kolekcję silikonowych korków o nazwie Vibrating Jewel Plug. Jak wskazuje nazwa, najnowsze zabawki analne od Amerykańskiego producenta, są to wibrujące korki analne zwieńczone kolorowym klejnotem w swojej podstawie.

CaliTeens

Nowa kolekcja Vibrating Jewel Plug składa się z czterech korków, których kolory inspirowane są kamieniami szlachetnymi: akwamarynem, różowym rubinem, szmaragdem oraz czarnym diamentem. Kolory określają również rozmiar zabawki, niebieski i różowy kolor to rozmiar S/M, natomiast zielony i czarny to rozmiar M/L.

Kolorowe kryształki u podstawy korka, posiada taki sam kolor jak silikon.

Każdy z produktów należących do kolekcji Vibrating Jewel Plug, posiada wbudowany potężny silnik oferujący 6 poziomów mocy oraz 15 wzorów wibracji. Jest to duża ilość możliwości jak na tak małą zabawkę. Wibracjami steruje się za pomocą dołączonego pilota, którego zasięg to około 10 metrów.

Niebieski korek analny z pilotem

Korki wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu i posiadają gładką zaokrągloną końcówkę ułatwiającą wprowadzenie zabawki do ciała oraz cienką 1,5 centymetrową szyjkę która wygodnie i bezpiecznie utrzymuje zabawkę na miejscu. Korki S/M posiadają 9,5cm wysokości oraz 3,5cm szerokości, natomiast rozmiar M/L mierzy 10,5 cm długości i 4cm szerokości.

Zabawki ładowane są za pomocą USB. Po pełnym naładowaniu mogą działać bez przerwy przez 1,5 godziny. Do zestawu oprócz pilota i kabla USB dodawana jest również antybakteryjna torba podróżna w której można przechowywać zabawkę oraz mały poradnik na temat zabaw analnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.