Nowe szklane wibratory Glamour Glass od Dream Toys

Wiele osób uważa szkło, za najlepszy materiał w przypadku zabawek erotycznych. Idealna gładkość, nieporowatość, niezwykłe kształty i kolory, które tworzą małe erotyczne dzieła sztuki, zaraz obok możliwości zabaw z temperaturą to jedne z największych zalet szkła. Dream Toys zapowiedziało nowe produkty z serii Glamour Glass, które do tego wszystkiego dodadzą jeszcze wibracje.

CaliTeens

Pomimo dużej popularności szklanych zabawek, nie łatwo jest znaleźć szklane wibratory. Dlatego też Dream Toys postanowiło wprowadzić cztery nowe wibrujące zabawki wykonane ze szkła borokrzemowego.

Szkło borokrzemianowe nazywane również szkłem twardym, jest bardzo wytrzymałe i całkowicie bezpieczne dla ciała. Każdy z nowych produktów charakteryzuje się innym rozmiarem i kształtem, aczkolwiek wszystkie posiadają gładkie kontury, zwężające się końcówki ułatwiające wkładanie oraz delikatnie szerszą podstawę zwiększającą poczucie bezpieczeństwa. Do tego ich wygląd, nie bez powodu szklane zabawki uznawane są za jedne z najładniejszych! Więcej na temat szklanych zabawek można dowiedzieć się tutaj.

Wszystkie cztery szklane wibratory, wyposażone będą w 10 funkcji wibracji, które można łatwo obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota, który posiada dwa przyciski do uruchamiania i sterowania wibracjami. Zabawki będzie można też obsługiwać bez pilota, za pomocą jednego przycisku u podstawy. Natomiast aby je naładować wystarczy podłączyć wibrator do USB.

Jako że wibratory Glamour Glass są wodoodporne (IPX7), to tak jak w przypadku zwykłych szklanych zabawek, istnieje możliwość podgrzewania i chłodzenia ich w wodzie. Dzięki temu mogą być zarówno mrowiąco zimne, jak również, ekscytująco ciepłe. A wszystko to przy jednoczesnej stymulacji za pomocą wibracji.

Wszystkie osoby, które kochają szklane zabawki, ale chcą także wibracji, albo te które poszukują pewnych i bezpiecznych dla ciała wibratorów, zdecydowanie powinny sprawdzić wibratory Glamour Glass od Dream Toys, jak tylko będą dostępne w sprzedaży pod koniec Grudnia 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.