Nowe Mini Wibratory „Cuties” o Wyjątkowo Słodkim Wyglądzie

Orion wypuścił pięć nowych wibratorów z serii 'Cuties’. To jest już trzecia generacja tych eleganckich, pastelowych mini wibratorów, lekkich jak piórko z miękką powierzchnią oferującą różne stymulujące tekstury – tak jak ich poprzednicy.

'

Te niezwykle słodkie, silikonowe mini wibratory są idealnymi produktami dla początkujących i świetnie sprawdzają się jako dyskretna zabawka erotyczna w torebce lub pod poduszką. Eleganckie wzornictwo i delikatne pastelowe kolory sprawią, że serca kobiet zaczną bić szybciej.

Silniki o dużej mocy również doprowadzą nie jedną osobę do szaleństwa, ponieważ oferują one 10 trybów wibracji, które w podniecający sposób sprawią przyjemność wrażliwym częściom ciała. Te namiętne mini wibratory są również wodoodporne, co oznacza, że można ich używać w wannie lub pod prysznicem. Można je ładować za pomocą dołączonego kabla USB.

Wszystkie 'Cuties’ są dostarczane w bardzo miękkich, pastelowych opakowaniach, na których znajduje się również opis produktu w różnych językach. W trosce o środowisko naturalne, opakowanie, w tym wkładki nie zawierają plastiku.

Więcej informacji na temat nowych „Cuties” znajdziesz na stronie Orion.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.