Nowe masturbatory Hedy X od Svakom już są dostępne

Svakom wypuścił nową wersję swoich masturbatorów Hedy. Nowe masturbatory, określone nazwą Hedy X, posiadają 5 nowych zróżnicowanych tekstur i każda z nich ma wywoływać inne emocje i odczucia podczas użycia.

'

W przeciwieństwie do pierwowzoru, w którym kolory określały rodzaj tekstury rękawa, każda tekstura Hedy X posiada swoją nazwę. Nazwy mają odzwierciedlać emocję czy uczucia, które ma wywołać masturbator. Jest to śmiałe zagranie, szczególnie w przypadku masturbatorów, jednak na pewno taka kategoryzacja ułatwi rozpoznanie i wybór poszczególnych wzorów.

Nazwy poszczególnych wzorów Hedy X to:

  • Pewność siebie – oferująca ciasny wzór w kształcie ula
  • Reakcja – Wewnątrz której znajdują się gęsto rozłożone ‘uzależniające kule’
  • Doświadczenie – Tekstura składająca się z licznych, małych równoległych spiralnych rowków
  • Szybkość – Oferuje zainspirowany ruchem fal, falisty i mocno wypukły wzór
  • Kontrola – w środku której znajdują się liczne poziome wypustki oferujące intensywną stymulację
Wnętrza rękawów od lewej: Pewność siebie, Doświadczenie, Reakcja, Szybkość i Kontrola

Szczególną uwagę w nowych masturbatorach od Svakom zwraca ich dwustronna tekstura. Na zewnątrz rękawa znaleźć można odwrócony wzór do tego, który znajduje się w środku. Z pozoru bardzo prosty zabieg, oferuje dodatkową różnorodność stymulacji poprzez odwrócenie rękawa na drugą stronę.

Masturbatory wykonane są z miękkiego TPE i jak podaje producent można je wykorzystać do 10 razy. Wysoka rozciągliwość materiału sprawa, że ich rozmiar jest uniwersalny i dopasuje się do każdego rozmiaru penisa.

Etui masturbatora nie tylko służy do przechowywania i transportu zabawki, ale również można je wykorzystać jako podstawkę do suszenia rękawa. W zestawie do każdego Head X dołączona jest saszetka z lubrykantem.

Zestaw idealnie nadaje się dla osób które chciały by sprawdzić i porównać rodzaje stymulacji w przypadku różnych rodzajów tekstur. Dodatkowo, poręczne i mobilne etui oraz jego dyskretny stonowany wygląd sprawia, że zestaw idealnie nadaje się również jako prezent dla każdego mężczyzny.

Nowe masturbatory Hedy X od Svakom można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.