Nexus wypuścił nowy metalowy wibrator o nazwie Cestos

Angielska marka Nexus, znana głównie z wysokiej jakości zabawek analnych dla mężczyzn, wypuściła nowy metalowy wibrator. Najnowszy produkt marki Nexus jest to wibrujący aluminiowy korek analny o nazwie Cestos.

'

Po sukcesie jakim był bullet Ferro oraz wibrator do punktu G i P Fortis, Nexus dodał do swojej oferty kolejny, trzeci metalowy produkt. Najnowsza zabawka Cestos, jest to metalowy plug analny wzorowany na kształcie popularnego Nexus Ace Medium.

Tak samo jak w przypadku Ace, Cestos posiada delikatne rowki na zwężeniu, które oferują dodatkową stymulację.

Wykonany z aluminium korek analny, posiada 6 trybów wibracji (wolne, średnie, szybkie, wolne pulsujące, szybkie pulsujące oraz nasilające się), które mogą być kontrolowane za pomocą przycisków znajdujących się na podstawie zabawki lub za pomocą dołączonego pilota. Ze względu na grubość metalu, zasięg zdalnego sterowania wynosi tylko 2 metry. Oznacza, że ciężko będzie oddać kontrolę partnerowi w miejscach publicznych.

Dodatkowo, Cestos jest hipoalergiczny i wodoodporny do głębokości 1m. Pozwala to na, uwielbianą przez wiele osób, zabawę z temperaturą poprzez zanurzenie go w chłodnej lub ciepłej wodzie. Zarówno korek jak i pilot posiadają wbudowany akumulator i ładowane są za pomocą specjalnego kabla dołączonego do zestawu. Półtorej godziny ładowania, pozwala na godzinną zabawę z korkiem.

Korek analny można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.