Nakładki na palec Explorer od ElectraStim, nie tylko dla początkujących

ElectraStim wypuściła nowy produkt do swojej kolekcji akcesoriów Silicone Noir. Nakładki na palec Explorer, są bardzo prostym urządzeniem, które nie tylko umożliwia poznanie doznań jakie oferuje elektrostymulacja, ale również w interesujący sposób pozwoli urozmaicić doświadczenia podczas gry wstępnej.

 

Kolejny krok w stronę początkujących

ElectraStim bardzo mocno ostatnio zwróciła się w kierunku osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z elektrostymulacją. Wpierw firma wypuściła nową jednostkę sterującą o nazwie KIX, która znacząco upraszcza obsługę i pozwala skupić się jedynie na przyjemności, a teraz wypuścili nakładki na palec Explorer (ang. odkrywca), które w wygodny sposób umożliwiają odkrywanie, jak różne części ciała reagują na elektrostymulację.

Pomimo, iż Explorer jest bardzo prostym urządzeniem, to jednak sposobów w jaki może zostać wykorzystany jest zaskakująco dużo, a zarazem pozbawiony jest on wad, jakie posiadają rękawiczki z elektrostymulacją.

Czasami podczas opracowywania produktów zdarzają się chwile, kiedy patrzysz na prototyp i myślisz 'Dlaczego nie zrobiliśmy tego wcześniej?’ – skomentowała Kierownik Marketingu w firmie ElectraStim.

Prostsze, nie oznacza gorsze

Tak jak w przypadku obecnych już na rynku rękawiczek oferujących elektrostymulację, głównym przeznaczeniem Explorera jest powolna i zmysłowa zabawa w odkrywanie, jak poszczególne części ciała reagują na elektrostymulację. Jako, że stymulowanie ciała za pomocą delikatnych impulsów elektrycznych jest znaną praktyką również w fizjoterapii, Explorer jest urządzeniem, które idealnie nadaje się do relaksującej gry wstępnej.

Jednak w odróżnieniu od typowych rękawiczek, w przypadku tego produktu, nakładki zakłada się jedynie na końcówki palców, a jako że wykonane są one z silikonu, to impulsy elektryczne nie przechodzą na palce na których się znajdują. Jest to pierwsza zaleta, gdyż w przypadku rękawiczek, czasami wymagane są dodatkowe lateksowe rękawiczki, aby zapobiec stymulacji dłoni.

Kolejną zaletą jest bardzo proste czyszczenie urządzenia. Explorer nie posiada żadnych elementów wykonanych z tkaniny, dzięki czemu bardzo szybko i łatwo można go umyć pod bieżącą wodą, nawet jeżeli podczas zabawy używało się lubrykantu.

Tak jak w przypadku innych urządzeń tego typu, zalecane jest używanie żelu przewodzącego albo wysokiej jakości lubrykantu na bazie wody, aby zapewnić jak najlepsze doznania.

Nakładki wykonane są z silikonu utwardzanego platyną.

Explorer jest niewiarygodnie skuteczny w użyciu na bardziej wrażliwych obszarach anatomii. Podczas gdy zabawa łechtaczkowa na przykład była nieco intensywna z wcześniejszymi zabawkami w naszej ofercie, takimi jak Halo, Explorer rozwiązał ten problem dzięki szerszemu obszarowi kontaktu i bardziej przyjaznemu materiałowi – wyjaśnia Kierownik Marketingu.

Nowe doznania również dla zaawansowanych

Explorer oferuje również interesujące zastosowanie dla osób zaznajomionych z elektrostymulacją. Nakładki mogą być noszone jako bipolarna para, albo jako pojedyncze unipolarne akcesorium. Oferuje to możliwość połączenia pojedynczej nakładki z innym unipolarnym urządzeniem.

Na przykład podczas stymulowania partnera za pomocą pojedynczej nakładki założonej na palec, samemu też można być stymulowanym przez unipolarny pierścień na penisa czy klamrę na sutki.

Najnowsze produkty ElectraStim, Explorer oraz KIX stanowią idealny zestaw dla osób początkujących. Nie tylko są to wyjątkowo tanie produkty, co w przypadku elektrostymulacji jest rzadkością, ale również są one w stanie pokazać, że w elektrostymulacji nie chodzi o stereotypowe ‘sprawianie bólu’ tylko o przyjemną i delikatną stymulację ciała.

Nakładki Explorer dostępne są na stronie producenta tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.