Nadgerz rozpoczyna nową kampanię na rzecz kontynuacji Balldo – The Viballdo

Nadgerz Inc. ogłosił, że rozpoczął drugą kampanię crowdfundingową na Indiegogo dla 'The Viballdo’, nowego produktu będącego kontynuacją hitu z 2021 roku – Balldo.

'

Balldo był pierwszą na świecie nakładką na jądra, która umożliwiła penetrację za ich pomocą i tym samym stworzyła całkowicie nowy gatunek seksu penetracyjnego. Noszenie Balldo na jądrach pozwala na stymulację zakończeń nerwowych znajdujących się na mosznie, co skutkuje tym, co firma nazywa “Ballgazmem“. Dwa lata po wprowadzeniu na rynek tego rewolucyjnego produktu, nadszedł czas na kolejny krok – The Viballdo.

“The Viballdo to nie tylko długo oczekiwana wibrująca wersja Balldo“ – powiedział prezes Nadgerz Jerry Davies. “W ciągu ostatnich 24 miesięcy wzięliśmy pod uwagę całą masę sugestii ulepszeń od naszych klientów. Viballdo jest w zasadzie kulminacją wszystkich tych ulepszeń – z dodatkową korzyścią w postaci potężnego 10 programowego silnika wibracyjnego w jego końcówce – dającego głęboką stymulację zarówno użytkownikowi jak i jego partnerowi.“

Viballdo ma krótszą klatkę niż Balldo, co daje znacznie lepsze dopasowanie do jąder użytkownika, używa również bardziej miękkiej i rozciągliwej formuły silikonowej, dzięki czemu zakładanie i zdejmowanie go jest znacznie łatwiejszym procesem – z dodatkową korzyścią, że jego miękkość sprawia, że jest mniej przerażający dla partnera. Dodatkowo zestaw Viballdo zawiera dwa pierścienie dystansowe w standardzie. 

“Pierścienie dystansowe otworzyły nam oczy – mamy doniesienia o wielu osobach noszących więcej niż dwa – nawet i cztery, w zależności od tego, jak luźna jest skóra moszny“, mówi Davies, “nie są to ludzie, którzy zajmują się rozciąganiem jajek, to po prostu zwykli ludzie eksperymentujący. Viballdo ma również dłuższą końcówkę niż Balldo, co pozwala na głębszą penetrację. Nadal posiada wewnętrzny rdzeń, który utrzymuje go sztywnym w płaszczyźnie pchnięcia, ale nowa formuła silikonu pozwala na łatwe rozciągnięcie górnego pierścienia, aby przeciągnąć przez niego jądra.“

Zestaw Viballdo będzie dostępny dla klientów hurtowych i dystrybutorów pod koniec 23 czerwca.

“Mamy nadzieję, że dzięki Viballdo dajemy noszącym i ich partnerom najlepsze możliwe doświadczenie – zrodzone z doświadczenia i sugestii naszych klientów. Mamy nadzieję, że da to wielu osobom szansę na orgazm mosznowy lub 'Ballgasm’ jak to nazywamy – co jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.“

Kampanię oraz nowe wideo na temat Viballdo, w którym występuje kilka znanych postaci, można znaleźć na stronie indiegogo.com.

Dowiedzcie się więcej o Viballdo na stronie Balldo.com lub na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.