Można składać zamówienia przedpremierowe na seks lalkę Lexi Luny

Każdy kto chciałby sprowadzić Lexi Lunę do swojego domu, w tym roku będzie miał taką okazję. Wszyscy ci, którzy zamówią Seks lalkę Lexi Luna w przedsprzedaży, otrzymają zniżki, dedykowane wideo od Lexi, i wiele więcej.

'

Tuż przed sylwestrem, pojawiła się możliwość składania zamówień przedpremierowych na oficjalną lalkę Lexi Luny. Aby nagrodzić pierwszych nabywców, Lexi i SexDoll Canada/America oferują bonusy dla osób, które zamówią lalkę w przedsprzedaży. Od teraz aż do Walentynek, 14 lutego, wszyscy, którzy zamówią oficjalną lalkę Lexi Luna w przedsprzedaży otrzymają:

  • Obniżkę ceny do $1995 z regularnej ceny $2200.
  • 5-minutową rozmowę telefoniczną z Lexi Luną na platformie SextPanther.
  • Indywidualne wideo od Lexi w którym pojawi się imię nabywcy jako specjalne podziękowanie.
  • Osobiście podpisana karta Certyfikatu Autentyczności z kodem weryfikacji przeciwko oszustwom od Lexi Luny.
  • Autentyczny fioletowy szlafrok i majtki, takie same jak w filmie promocyjnym.
  • Zestaw akcesoriów od WM Doll, największej na świecie fabryki seks lalek.

Lalka Lexi Luna to coś więcej niż posiadanie gwiazdy w domu. Realistyczna lalka z pełnym ciałem posiada wiele otworów, aby zapewnić użytkownikowi realistyczne i porywające doznania. Ciało Lexi zostało zeskanowane w 3D w najlepszym hollywoodzkim studio przy użyciu najnowocześniejszej technologii, a następnie udoskonalone ręcznie. Niemal identyczna jak Lexi, lalka charakteryzuje się idealnie ukształtowaną pupą, dużymi pełnymi piersiami i napiętą sylwetką.

Uczestnicy nadchodzącego X3 Expo w Los Angeles w styczniu tego roku będą jednymi z pierwszych, którzy będą mogli zobaczyć seks lalkę Lexi Luna osobiście. Lexi pojawi się na imprezie, aby spotkać się z fanami i podpisać autografy. Podczas tego spotkania będzie jej towarzyszyć lalka.

Oficjalna Seks lalka Lexi Luny będzie wysyłana w lutym. Zamówienia przedpremierowe i oferta promocyjna kończą się 14 lutego 2022. Po tym terminie obowiązywać będzie cena detaliczna.

Seks lalka Lexi Luna może być zamówiona w przedsprzedaży na stronie LexiLunaDoll.com.

Aby zachęcić kupujących i zademonstrować, jak wiele zabawy dorośli mogą mieć z jej lalką, Lexi planuje nakręcić z nią własny materiał. Śledź ją na Twitterze, Instagramie i LoyalFans, aby uzyskać informacje o scenach z udziałem lalki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.