Motorbunny wprowadza 'Fun Guy’ dla Motorbunny BUCK

Motorbunny, jeden z najmocniejszych na świecie wibratorów siodłowych, wypuścił swoją najnowszą nakładkę 'Fun Guy’, która stworzona została do współpracy z Motorbunny BUCK.

'

Najnowsza silikonowa przystawka ’Fun Guy’ dla Motorbunny BUCK może być stosowana z obydwoma trybami pracy 'Thrust’ lub 'G-Thrust’ i została zaprojektowana, aby zapewnić głęboką stymulację łechtaczki, prowadzącą do niezapomnianych przyjemnych doznań.

Wyjątkowo duża główka tej przystawki i królicze uszy pobudzające łechtaczkę uderzą we wszystkie właściwe nuty podczas użytkowania. „Jeśli chodzi o rozmiar, 'Fun Guy’ mierzy 9cm długości na 22cm szerokości, jest dobrze doskonale dopasowany do Motorbunny BUCK oraz jego rdzenia stymulującego łechtaczkę. Firma obiecuje, że jest to wytrzymała nakładka, która została zaprojektowana, aby zapewnić “rozwalające umysł orgazmy“.

“’Fun Guy’ to doskonałe połączenie zabawy i przyjemności. Nasi fani czekali na coś nowego podczas świąt i mamy nadzieję, że zabawny kształt grzybka tej przystawki spełnia oczekiwania“ – powiedział Craig Mewbourne, Dyrektor Działu Marketingu Motorbunny. “Zawsze dążymy do zwiększenia przyjemności poprzez innowacje, technologię i najwyższą jakość podczas projektowania i budowania produktów, z których jesteśmy dumni“.

Fun Guy’ jest kolejnym dodatkiem do coraz większego katalogu nakładek dla Motorbunny BUCK. Dodatkowo, dzięki bezpiecznemu dla ciała silikonowi premium i rozległemu ekosystemowi akcesoriów, producent zabawek erotycznych kontynuuje tworzenie i zapewnianie nowych intymnych doświadczeń.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie Motorbunny.com i śledźcie Motorbunny na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.