LUV wypuściło etui, czyszczące zabawki za pomocą światła UV

Czyszczenie zabawek erotycznych jest niezwykle ważne, nie tylko aby zachować ich higienę, ale również żywotność urządzeń. Sposobów jest wiele, od zwykłego przemycia wodą, aż po stosowanie zmywarek. W obecnych czasach, bardzo popularne stały się urządzenia do dezynfekowania telefonów czy kluczy za pomocą sanityzacji UV. Dlatego kwestią czasu było, aż podobna technologia zostanie zaadaptowana dla zabawek erotycznych.

Insane Coeds

Marka LUV stworzyła przenośne etui do sanityzacji UV, które już teraz dostarczane jest przez Xgen Products. Etui zapewnia bezpieczną zabawę intymną dzięki wygodnej sanityzacji zabawek dla dorosłych. Według producenta, produkt za pomocą procesu sanityzacji UV-C, eliminuje 99,9% bakterii w ciągu zaledwie trzech minut i jest kompatybilny z różnymi materiałami takimi jak silikon, ABS, szkło czy guma.

Utrzymywanie zabawek seksualnych w czystości zmniejsza ryzyko infekcji i zwiększa ogólną satysfakcję. Zawsze zalecam wysoki reżim czyszczenia, aby utrzymać swoje zabawki w najlepszej formie – powiedziała Melinda DeSeta, terapeutka seksualna Xgen.

Światło UV-C zostało przetestowane w laboratorium, gdzie udowodniono, że zabija 99,9% wirusów i bakterii bez konieczności stosowania ostrych środków chemicznych.

Urządzenie bez problemu pomieści większość zabawek erotycznych

Futerał LUV ładuje się za pomocą USB, co ułatwia ładowanie urządzenia zarówno w domu jak i w podróży. Dodatkowo subtelny czarny wygląd i dyskretny design nie zdradza przeznaczenia produktu. Rozmiar torby został tak dobrany, aby pomieścić większość zabawek erotycznych średniej wielkości, o długości do około 35cm.

Jesteśmy bardzo podekscytowani etui LUV – powiedział Andy Green, prezes Xgen Products. – Zastosowana tutaj technologia jest niepodobna do żadnej innej dostępnej obecnie na rynku i oczekujemy, że torba będzie bardzo popularna zarówno w sklepach jak i w Internecie.

Urządzenie już niedługo powinno być dostępne w sklepach erotycznych oraz w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.