Lovense zmienia nazwę swojej najnowszej zabawki na Dolce

Lovense podało do wiadomości swoim partnerom biznesowym, sprzedawcom detalicznym oraz klientom, niecodzienną informację dotyczącą zmiany nazwy swojego najnowszego produktu z Quake na Dolce. Nowa nazwa produktu weszła w życie wraz z dniem 28 września 2021 roku.

'

Niecodzienna sytuacja, jaką jest zmiana nazwy seks zabawki, spowodowana została problemami z jakimi spotkała się marka Lovense, ze znakiem towarowym nazwy ‘Quake’ w niektórych regionach świata. W związku z powyższym Lovense, które oferującą swoje produkty na całym świecie, podjęło decyzję o globalnej zmianie nazwy produktu na Dolce.

Samo urządzenie nie uległo żadnym zmianom. Natomiast nazwa produktu została już zmieniona na stronie marki, w sklepie internetowym Lovense, w oprogramowaniu Lovense, na wszystkich platformach e-commerce, a także już w niektórych sklepach detalicznych.

Począwszy też od 28 września, wszystkie nowe produkty będą sprzedawane w nowym, zaktualizowanym opakowaniu, które zawierać będzie nazwę Dolce.

Firma informuje, że jeszcze przez niedługi czas, do klientów mogą być dostarczane produkty w starym opakowaniu. Jednak Lovense zapewnia, że zabawki sprzedawane w opakowaniach zawierających wcześniejszą nazwę, są w pełni sprawne, objęte standardową roczną gwarancją, a także kompatybilne z wszystkimi usługami Lovense.

Lovense pragnie szczerze przeprosić swoich partnerów i klientów za niedogodności spowodowane zaistniałą sytuacją.

Natomiast jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego, jeszcze nie otworzonego Lovense Quake, to zastanów się, czy na pewno chcesz wyjąc go z pudełka. Kto wie, może za kilka lat, pudełko z ‘Lovense Quake’ stanie się wartościowym przedmiotem dla kolekcjonerów zabawek erotycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.