Lovense wypuściło własną Sex-Maszynę

Lovense ogłosiło wypuszczenie najnowszego innowacyjnego osiągnięcia swojego zespołu projektantów Lovense. Lovense Sex Machine, to najnowszy produkt lidera branży sextech, łączący ogromną moc z szeroką funkcjonalnością, który trafił na światowy rynek 24 lutego 2022 r.

Lovense Sex Machine poszczycić się może łatwym montażem i stabilnością oraz wytrzymałością konstrukcji. Dodatkowo urządzenie dostarczane jest razem z dyskretną torbą do przechowywania. Przy wadze 12,5 kg pracuje cicho i oferuje zmienną prędkość do 300 posunięć na minutę. Sex Machine jest kompatybilny z wszystkimi nasadkami i akcesoriami Vac-U-Lock, a w zestawie znajdują się dwie silikonowe nasadki i dwa adaptery Vac-U-Lock.

Konstrukcja maszyny pozwala na używanie jej zarówno w pojedynkę, jak i przez dwie osoby jednocześnie. Regulowana długość skoku (do 11,4 cm), kątów nachylenia i wysokości umożliwiają wykorzystanie maszyny na wiele sposobów, umożliwiając wiele możliwych opcji i pozycji.

Jak na produkt Lovense przystało, maszyna może być sterowana zarówno za pomocą przewodowego pilota, jak i poprzez aplikację Lovense. Jest ona w pełni zintegrowana z ekosystemem Lovense i obsługuje wszystkie funkcje aplikacji Lovense Remote. Urządzenie jest przeznaczone zarówno do zabawy solo i na bliskim dystansie, jak również można nim sterować z dowolnej odległości i synchronizować z grami oraz treściami multimedialnymi za pośrednictwem aplikacji Remote App.

„Długo pracowaliśmy nad seks-maszyną, wypróbowaliśmy różne projekty i opcje, aż w końcu jesteśmy gotowi, by wypuścić najlepszą seks-maszynę na rynku” – powiedział Dan Liu, dyrektor generalny Lovense. „Dzięki niewiarygodnie szerokiej funkcjonalności i możliwościom, w tym dwuosobowemu użytkowaniu, a także wsparciu dla wszystkich rozwiązań dostępnych w pokazach przed kamerką Lovense, Lovense Sex Machine jest pierwszym wyborem dla modelek i entuzjastów zabawek na całym świecie”.

Lovense Sex Machine może być aktywowana poprzez napiwki, w pełni obsługuje pakiet oprogramowania Lovense i może być podłączona do niemal wszystkich głównych platform streamingowych dla dorosłych. Jest kompatybilna z nowymi rozwiązaniami Lovense dla osób prowadzących pokazy przed kamerką, takimi jak Vibe with Me i Give Control.

Aby dowiedzieć się więcej o Lovense Sex Machine odwiedź stronę Lovense.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.