Love Not War wprowadza na rynek Koi, najbardziej ekologiczną różdżkę na świecie

Brytyjska marka ekologicznych wibratorów Love Not War wprowadza na rynek ‘najbardziej ekologiczną różdżkę na świecie’, Koi, kontynuując tym samym walkę o bardziej ekologiczne, przyjazne środowisku zabawki erotyczne.

Redarena.pl

Koi jest najnowszym dodatkiem do wyjątkowej gamy zrównoważonych zabawek erotycznych od Love Not War, które znalazły się na krótkiej liście Green Product Award, podkreślając ich prawdziwe zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Seria Love Not War udowadnia, że można być zrównoważonym bez kompromisów w zakresie funkcji czy jakości.

Różdżka Koi została zaprojektowana i stworzona w specjalnie zbudowanej fabryce Love Not War, zasilanej zieloną energią, i jest wykonana z materiałów pochodzących w większości z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Świadoma ekologicznie firma ogranicza użycie plastiku w swoich produktach i używa bezpiecznych dla ciała i ziemi materiałów, takich jak silikon klasy FDA, aluminium z recyklingu, przyjazny dla środowiska klej, tusz sojowy i opakowania z kartonu FSC, starając się być tak ekologiczną, jak to tylko możliwe.

Koi jest jedną z mniejszych różdżek na rynku, jednak mimo to jest potężna i posiada cztery poziomy intensywności oraz siedem wzorów wibracji. Jest w pełni wodoodporna i posiada również blokadę podróżną. Tak jak wszystkie produkty marki, Koi wyposażona jest w baterie, które można łatwo wymienić dzięki odłączanej główce. Taka konstrukcja sprawia, że produkty Love Not War są łatwiejsze w recyklingu i naprawie, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, a także oznacza to, że potrzeba tylko jednych baterii do zasilania wielu zabawek.

Dyrektor generalny i współzałożyciel Love Not War, Will Ranscombe powiedział: „Różdżki są popularną zabawką seksualną, ale do tej pory nie było na rynku opcji przyjaznych dla środowiska. Konsumenci, którzy chcieli, aby ich zabawki miały pełniejszą główkę, aby stymulować większą powierzchnię, musieli zadowolić się urządzeniami, które nie spełniały oczekiwań, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój.”

„W Love Not War mamy kulturę, która jest całkowicie skoncentrowana na zrównoważonym rozwoju i tworzeniu wysokiej jakości produktów, które nie zmniejszają przyjemności i nie kosztują Ziemi. Koi, wraz z innymi produktami w naszym asortymencie, jest liderem w sektorze ekologicznych wibratorów.”

„Świat konsumentów zaczyna dokonywać pewnych znaczących zmian w zakresie produktów, które kupują i różnych ekologicznych nawyków, które wprowadzają w życie, jednak stwierdziliśmy, że jeśli chodzi o ich wybór „zielonych” zabawek seksualnych, wybór jest ograniczony. To tylko kwestia czasu, zanim branża zabawek erotycznych pójdzie za tym przykładem, trend, który oboje przewidujemy i który przyjęlibyśmy z zadowoleniem.”

Love Not War jest to dość nowa marka, która rozpoczęła swoją działalność na początku 2021 roku. Jednak przez ten czas wprowadziła już sześć produktów, czyniąc Koi siódmym dodatkiem do swojej oferty. Koi będzie dostępna wraz z pełną gamą produktów marki na stronie www.l-n-w.com od przyszłego miesiąca.

Redarena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.