Le Wand świętuje Miesiąc Kobiet za pomocą rewolucyjnej reklamy

Le Wand, marka produktów premium dla dorosłych, rozpoczyna Międzynarodowy Miesiąc Kobiet pierwszą w swoim rodzaju reklamą, aby pokazać, jak zmieniło się podejście społeczeństwa do przyjemności.

CaliTeens

Le Wand jest dumny z tego, że jest marką sextech prowadzoną przez kobiety. Reklama stworzona przez Le Wand zabiera widzów w podróż od lat 70. do dnia dzisiejszego.

Jest to ważna reklama, ponieważ tradycyjna reklama od zawsze jest ogromną przeszkodą, trudną do przekroczenia, dla marek związanych z dobrobytem seksualnym. Dzięki tej reklamie Le Wand chce odzyskać kontrolę nad narracją, podkreślając seksualne wzmocnienie i wyzwolenie, do którego mają prawo kobiety cis, osoby niebinarne, transseksualne i wszystkie osoby identyfikujące się z płcią żeńską.

Reklama przeciwstawia się męskiemu spojrzeniu i stawia przyjemność w centrum uwagi, nie dlatego, że „seks się sprzedaje”, ale dlatego, że doświadczanie przyjemności jest częścią naszego ogólnego dobrostanu jako ludzi. Odczuwanie przyjemności jest potężne. Jest wyjątkowe dla każdego z nas i jest czymś, z czego powinniśmy być dumni, a nie zawstydzani czy uprzedmiotawiani.

Minutowy spot rozpoczyna się w latach 70’ i szybko przenosi się w czasie do lat 80’, 90’ i współczesności. Kultowy masażer z różdżką odgrywa kluczową rolę w filmie, ponieważ różne generacje klasycznego masażera są równoległe do doświadczeń kobiet i ich stosunku do kobiet w tym okresie. Spot, wyprodukowany przez znaną agencję kreatywną kierowaną przez kobiety i charakteryzuje się powtarzającą się w każdej dekadzie różową poświatą, która ma oznaczać wyzywającą siłę seksualną, którą bohaterka w końcu ujarzmia.

Odzyskując władzę, bohaterka zyskała „władzę, by żądać tego, na co zasługujemy, władzę nad naszymi ciałami… władzę, by odczuwać przyjemność. I ooh, to jest dobre uczucie”.

Reklamę można zobaczyć tutaj.

„Jesteśmy dumni, że możemy uczcić Międzynarodowy Miesiąc Kobiet filmem, który rzuca światło na to, jak ważna jest przyjemność i poczucie, że jest się wystarczająco silnym, by jej wymagać” – powiedziała założycielka i dyrektor generalna Le Wand, Alicia Sinclair Rosen. „Reklama przedstawia spojrzenie wstecz na poprzednie dekady, aby przypomnieć nam, jak daleko zaszliśmy i zainspirować nas do dalszego odczuwania naszej mocy. Wiele niesamowicie oddanych kobiet włożyło swoje serce i duszę w tę produkcję i jest ona absolutnie potężna.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów Le Wand, odwiedź LeWandMassager.com oraz śledź markę na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.