Kolekcja Rebel rozszerzyła się o kolejny produkt, pierścień połączony z plugiem analnym

Orion rozszerzył kolekcję dedykowaną dla mężczyzn, Rebel, o kolejny produkt ‘Cock Ring with RC Butt Plug’. Jak wskazuje nazwa, jest to pierścień na penisa i jądra, połączony ze sztywnym zdalnie sterowanym, wibrującym plugiem analnym.

'

Cock Ring with RC Butt Plug’ wykonany jest z miękkiego i gładkiego w dotyku silikonu, który zapewnia przyjemne uczucie na skórze i podczas noszenia. Połączone ze sobą pierścienie mocno trzymają się penisa oraz jąder, dzięki czemu mogą skutecznie wspierać erekcję. Jednocześnie wibrująca wtyczka analna o specjalnej konstrukcji kulki i 10 zróżnicowanych trybach wibracji zapewnia intensywną stymulację prostaty.

Zarówno pierścień na penisa jak i na jądra ma średnicę 3,5cm, oba są również wystarczająco elastyczne, aby bez większych problemów naciągnąć je na odpowiednie miejsce. Wtyczka analna ma 6,5cm długości i zakończona jest kulką o średnicy 4cm. Zabawka może być wygodnie sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota – o zasięgu do 6 metrów – przez osobę noszącą pierścień lub przez partnera.

’Cock Ring z RC Butt Plug’ jest dostarczany w wysokiej jakości opakowaniu kartonowym z wielojęzycznym opisem produktu. W trosce o środowisko naturalne, opakowanie nie zawiera plastiku, nawet tacka na której znajduje się zabawka wykonana jest z kartonu. W opakowaniu oprócz gadżetu i pilota znajduje się specjalny kabel USB i bateria do pilota.

Aby kupić lub dowiedzieć się więcej na temat ‘Cock Ring with RC Butt Plug’ wejdź na stronę orion.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.