Kenzie Reeves i Reno Gold najnowszymi gwiazdami Fleshlight i Fleshjack

Kenzie Reeves i Reno Gold są najnowszymi gwiazdami, które zostały uwiecznione w postaci seks zabawek przez firmę Interactive Life Forms, jako odpowiednio dziewczyna Fleshlight i chłopak Fleshjack.

'

Linia Fleshlight Kenzie Reeves zawiera otwory wiernie odwzorowujące jej srom i pośladki, wyposażone w ekskluzywne tekstury odpowiednio „Cream Puff” i „Cupcake„. Natomiast zabawki Fleshjack Reno Golda, zawierają tradycyjny rękaw z otworem uformowanym z jego odbytu o ekskluzywnej teksturze „Golden Boy” a także dildo uformowane na wzór jego penisa.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Kenzie dołączyła do rodziny Fleshlight Girls” – powiedział dyrektor marketingu Daniel Harvell. „Ona robi trwałe wrażenie na ekranie i osobiście, a jej zabawki kontynuują tradycję. Jej 'damski’ Fleshlight jest najbardziej unikalną wersją, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, ale nadal całkowicie wierną życiu. Produkowaliśmy ją od tygodni, aby zgromadzić zapasy, ponieważ wiemy, że znajdzie się ona na świątecznej liście każdego fana.”

Harvell dodał, że Gold, który w tym roku zdobył nagrodę XBIZ Cam Awards w kategorii Najlepsza Męska Gwiazda Mediów Społecznościowych Premium, jest „synonimem OnlyFans”.

„Tysiące fanów codziennie ślinią się nad jego treściami i sprawiły, że jest jednym z najbardziej udanych męskich twórców treści na platformie” – powiedział. „Teraz będą mogli poczuć się tak, jakby byli częścią akcji dzięki jednej lub obu naszym zabawkom Reno Gold. Będą to doskonałe prezenty na prezent w tym roku”.

Odwiedź stronę Fleshlight.com, aby zapoznać się z zabawkami Kenzie Reeves, natomiast asortyment Reno Gold dostępny jest na stronie Fleshjack.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.