Jerry Davis z Balldo jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk

Jerry Davies twórca i prezes Balldo, najbardziej innowacyjnej zabawki seksualnej ostatnich lat, jest najnowszym gościem podcastu Adult Site Broker Talk.

'

Przygotujcie się, bo jeśli nie znacie Balldo, to najnowszy odcinek Adult Site Broker Talk otworzy przed Wami absolutnie nowy wymiar męskiej przyjemności.

Jerry Davies jest klasycznym przykładem przedsiębiorcy „wyprzedzającego swoje czasy”, który przewidział trendy rynkowe za pomocą wielu swoich wynalazków. Najnowszym z nich jest Balldo, pierwsza na świecie zabawka seksualna, która skupia się na męskich jądrach i zamienia je w dildo.

Na początku rozmowy, Bruce skupia się na Jerrym, jego pierwszych wynalazkach i doświadczeniu które z czasem zdobył jako wynalazca. Następnie Jerry opowiada o Balldo, o tym jak narodził się pomysł stworzenia takiego produktu, o kampanii crowdfundingowej, która osiągnęła swój cel w zaledwie kilka dni i o tym jak trudno było, mimo wielu sukcesów, wprowadzić produkt na rynek podczas Covid. Na zakończenie Jerry opowiada o swoich wrażeniach dotyczących rynku dla dorosłych, o tym jak jego produkt otwiera nowe możliwości dla osób z problemami z erekcją oraz o swoich nadchodzących produktach.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Poza tym, że ma szybki dowcip, uznałem, że Jerry jest fascynującą osobą do rozmowy. Jego wynalazek Balldo jest z pewnością czymś zupełnie nowym dla wielu mężczyzn.”

Możesz posłuchać Jerry’ego w Adult Site Broker Talk na adultsitebrokertalk.com.

Aby skontaktować się z Jerrym Daviesem, odwiedźcie stronę balldo.com. Możecie także śledzić Balldo na Twitterze i Instagramie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czym dokładnie jest Balldo, sprawdźcie nasz wywiad z Jerrym Daviesem.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową na AdultSiteBroker.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.