Jak powstają produkty Womanizer? Pojawiła się nowa generacja urządzeń marki

Na rynku pojawiła się nowa generacja popularnych produktów Womanizer: Premium 2, Classic 2 i Starlet 3. Z tej okazji marka wypuściła filmik w którym pokazuje i opowiada, jak wiele badań trzeba przeprowadzić, aby stworzyć wyjątkowe produkty dla dorosłych.

'

Ciągły rozwój to droga do sukcesu

Womanizer zrewolucjonizował rynek zabawek erotycznych siedem lat temu wraz z wynalezieniem opatentowanej technologii Pleasure Air i wprowadzeniem na rynek swojego pierwszego produktu. Od tamtej pory, portfolio Womanizera jest stale ulepszane i poszerzane. Marka nieustannie od 7 lat inwestuje wiele środków w badania i rozwój swoich produktów.

Jednak, co to oznacza? Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają prace nad rozwojem produktu dla dorosłych? Jakie kroki, zadania, prace lub zespoły są zaangażowane? W jaki sposób testuje się nowe produkty lub technologie – i co najważniejsze, kto je testuje? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela Womanizer w swoim najnowszym filmie, który pokazuje kulisy pracy nad ich produktami.

Jak wyjaśnia marka, Womanizer współpracuje z globalnym panelem testerów – MasturbaTEAM – składającym się z ponad 10 000 kobiet i mężczyzn. To właśnie w oparciu o ich opinie, nowa generacja produktów Womanizer – Premium 2, Classic 2 i Starlet 3 – została stworzona.

Premium 2, Classic 2 i Starlet 3 są dostępne od 26 października 2021 roku. Wszystkie produkty wyposażone są w technologię Pleasure Air, która za pomocą delikatnych fal powietrza stymuluje wrażliwe zakończenia nerwowe łechtaczki, tworząc nowe doznania orgazmiczne. Ponadto, idąc dalej w duchu eko, który w połowie roku rozpoczął Womanizer Premium Eco, przy każdym opakowaniu zaoszczędzono ponad 40% plastiku.

Ciekawostką jest, że te trzy produkty są pierwszymi, które wykorzystują nowe logo Womanizer. Dzięki temu marka chce pozycjonować się jeszcze bardziej nowocześnie i zapowiada nową erę produktów.

Premium 2

Od czasu swojej premiery w 2018 roku, Premium jest bestsellerem w portfolio Womanizer. Oprócz technologii Pleasure Air, zabawka oferuje również dwie inne funkcje: Autopilot i Smart Silence.

Premium 2 zawiera nową udoskonaloną funkcję Autopilot 2.0, która pozwala użytkownikom zrezygnować z kontroli, podczas gdy zabawka sama harmonijnie przełącza się między różnymi poziomami intensywności. Przejścia pomiędzy trybami nowego Autopilota 2.0 są teraz jeszcze bardziej płynne i oferują więcej różnorodności.

Premium 2 wyposażony jest teraz w 14 (zamiast poprzednich 12) poziomów intensywności. Nowy poziom 14 ma taką samą intensywność jak poprzedni poziom 12. Dodanie dwóch nowych poziomów ma na celu zapewnienie jeszcze bardziej płynnego przejścia pomiędzy poziomami.

Natomiast funkcja Smart Silence sprawia, że stymulacja rozpoczyna się dopiero po kontakcie urządzenia ze skórą. Premium 2 znajduje się w trybie czuwania i powraca do niego, gdy produkt przestanie mieć kontakt ze skórą. Dodatkowo, Premium 2 dostępny jest teraz w dwóch nowych kolorach: Bordowym i Ciepłym Szarym.

Szczegóły produktu:

 • Opatentowana technologia Pleasure Air
 • Miękki, przyjazny dla ciała silikon
 • Funkcja Autopilot 2.0
 • Funkcja Smart Silence
 • 14 poziomów intensywności
 • Wodoodporność (IPX7)
 • Ładowanie magnetyczne

Classic 2

Classic 2 to – jak sama nazwa wskazuje – klasyka wśród produktów Womanizer. Zabawka jest elegancka, dyskretna i łatwa w użyciu. Classic 2 wyposażony jest w innowacyjną i unikalną funkcję Afterglow.

Technologia ta zapewnia delikatne zakończenie po intensywnym orgazmie, kiedy łechtaczka jest najbardziej wrażliwa. Poprzez krótkie naciśnięcie przycisku zasilania, produkt przełącza się z powrotem na najniższy poziom intensywności. W ten sposób użytkownicy mogą pozwolić, by ich orgazm przyjemnie wygasł.

Dodatkowo, Classic 2 dostępny jest w dwóch nowych kolorach, Czarnym i Bordowym, oraz podobnie jak Premium 2 posiada zwiększoną liczbę poziomów intensywności do 10 (zamiast poprzednich 8).

Szczegóły produktu:

 • Opatentowana technologia Pleasure Air Technology
 • Miękka w dotyku powierzchnia ABS & bezpieczny dla ciała silikon
 • Funkcja Afterglow
 • 10 poziomów intensywności
 • Wodoodporny (IPX7)
 • Ładowanie magnetyczne

Starlet 3

Starlet to idealna zabawka dla początkujących, którzy chcieliby spróbować technologii Pleasure Air.

Nowy produkt, Starlet 3, jest wynikiem opinii dwóch pokoleń użytkowników. Starlet 3 oferuje teraz 6 (zamiast 4) poziomów intensywności i jest dostępny w pięciu nowych, jaskrawych kolorach. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły produktu:

 • Opatentowana technologia Pleasure Air Technology
 • Korpus ABS z silikonową główką stymulującą
 • 6 poziomów intensywności
 • Wodoodporny (IPX7)
 • Ładowanie magnetyczne
 • Kolory (nowe): Turkusowy, Fioletowy, Szary, Różowy, Indygo

Więcej na temat Womanizer, dowiedzieć się można na stronie producenta tutaj, oraz śledząc markę na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.