Iker, nowy masażer prostaty od Svakom

Firma Svakom, specjalizująca się w zabawkach dla dorosłych klasy premium, postanowiła uczcić miesiąc seksu analnego, poprzez wypuszczenie nowego produktu. Iker jest to masażer prostaty, który oprócz wibracji i pulsacji, oferuje również możliwość sterowania za pomocą smartfona.

Insane Coeds

Według informacji jakie podaje firma Svakom, mężczyźni (42,3%), częściej niż kobiety (35,9%) próbowali chociaż raz w życiu stymulacji analnej. Prostata, zwana również punktem P, nabrzmiewa, kiedy mężczyzna jest podniecony, a wywieranie na nią bezpośredniego lub pośredniego nacisku podczas seksu, wywołuje intensywnie przyjemne doznania w głębi ciała i może prowadzić do silniejszych orgazmów.

Dlatego też, Svakom poszerzył swoją kolekcję produktów o kolejną zabawkę dla Panów. Iker, podobnie jak jego starsza koleżanka Vick, nie tylko stymuluje prostatę, ale odchodząca w bok nóżka również umożliwia stymulację perineum.

Iker wykonany jest głównie z silikonu, ale zawiera również elementy wykonane z ABS i metalu. Jego dwa silniki umieszczone są na obu końcach zabawki. Jeden oferuje 7 trybów wibracji i 5 poziomów mocy które stymulują prostatę, natomiast drugi oferuje 5 trybów pulsacji stymulujących kroczę.

Urządzenie jest elastyczne, co sprawia że z łatwością dopasowuje się do anatomii jego właściciela, a odpowiedni kąt obu końcówek sprawia, że bez problemu jest w stanie jednocześnie stymulować oba miejsca erogenne. Dodatkowo Iker jest całkowicie wodoodporny, co zarówno ułatwia jego czyszczenie, jak również umożliwia stosowanie pod prysznicem, w wannie czy jacuzzi.

Idąc w ślady serii Neo, masażer prostaty może być zdalnie kontrolowany za pomocą specjalnej aplikacji Svakom, która dostępna jest na Androida i iOS. Pozwala to oddać kontrolę nad zabawką swojemu partnerowi i umożliwić sterowanie własną przyjemnością z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenie ładowane jest za pomocą dołączonego, specjalnego kabla USB. Po pełnym naładowaniu, które trwa godzinę, urządzenie może nieprzerwanie oferować rozkosz przez około godzinę.

Masażer prostaty Iker, można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.