Hot Octopuss wypuścił nową wersję pierścienia ATOM Plus

Angielska marka Hot Octopuss ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty nowego pierścienia na penisa. ATOM Plus Lux jest to trzecia wersja pierścienia który kilka lat temu Hot Octopuss wprowadził do swojej oferty. Osoby które znają markę, mogą się już domyślić jaką nowość wprowadza wersja Lux.

Tought LoveX

Wprowadzone na początku 2018 roku ringi ATOM oraz ATOM Plus były pierwszymi pierścieniami na penisa dostępnymi w ofercie Hot Octopuss. Szczególnie interesującym wówczas był pierścień ATOM Plus, który w odróżnieniu od swojej standardowej wersji, jak i większości ówczesnych wibrujących ringów, posiadał wbudowane 2 silniki.

Najnowsza wersja pierścienia o nazwie ATOM Plus Lux, wprowadza możliwość dodatkowego zdalnego sterowania pierścieniem za pomocą dołączonego pilota. Niestety ani na stronie producenta, ani w instrukcji nie ma podanej informacji jaki jest zasięg działania pilota.

Poza możliwością zdalnego sterowania, ATOM Plus Lux oferuje bardzo podobne możliwości i funkcje jak jego wcześniejsza wersja. Pierścień pozwala na wybór 5 prędkości oraz 5 wzorów wibracji, aczkolwiek nowością jest tryb turbo który można włączyć za pomocą pilota. Tak samo jak poprzednik, ring posiada 2 silniki jeden stymulujący górną część penisa, a drugi krocze.

Całkowicie wodoodporny pierścień wykonany jest z silikonu i posiada na górze i dole panel sterujący wykonany z ABS. Ładowany jest za pomocą dołączonego kabla USB, pełne naładowanie trwa 2 godziny i oferuje 40 minut pracy. Podczas korzystania z ringu pod prysznicem czy wannie trzeba jednak pamiętać, że dołączony pilot nie jest wodoodporny.

Ze względu na swoją budowę, ring może być stosowany zarówno do zabawy solo jak również podczas stosunku z partnerem. ATOM Plus Lux posiada dużą powierzchnią przylegającą do łechtaczki, a delikatna wypustka na środku zwiększa siłę nacisku i siłę stymulacji podczas seksu penetracyjnego.

Film promujący pierwowzór, Hot Octopuss ATOM Plus:

ATOM Plus Lux kupić można na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.