HerSpot, nowa linia zabawek erotycznych dla kobiet od Fleshlight

Firma Interactive Life Forms, producent zabawek dla mężczyzn znanych pod marką Fleshlight, zaprezentowała nową linię zabawek erotycznych przeznaczonych dla kobiet. HerSpot to kompletna linia produktów, w skład której wchodzą dilda, zabawki analne, wibratory z króliczkiem, lubrykanty oraz wiele innych zabawek erotycznych.

'

Pośród produktów HerSpot znaleźć można różnego rodzaju dilda, od klasycznych czy realistycznych aż po specjalnie zakrzywione dilda do stymulacji punktu-G. Natomiast linia Wibratorów zawiera masażery z możliwością stymulacji punktu-G czy wibratory takich typów jak z króliczkiem, bullet czy masażery zewnętrzne.

W przypadku lubrykantów należących do HerSpot dostępne są zarówno zwykłe klasyczne lubrykanty wodne, jak również funkcyjne z takimi możliwościami jak chłodzenie czy podgrzewanie. Z myślą o kobiecych potrzebach, dostępne są również lubrykanty dla osób z wrażliwą skórą, z aloesem oraz ze zrównoważonym pH.

„HerSpot został stworzony przez współwłaścicielkę Fleshlight, Kathy Shubin, aby zapewnić kobietom doznania na najwyższym poziomie, jednocześnie dając im prawo do zaakceptowania ich własnej seksualności” – powiedział Daniel Harvell, dyrektor marketingu Fleshlight. „Cała linia była tworzona przez lata, ponieważ chcieliśmy zrobić to dobrze. Każdy produkt został zaprojektowany przez kobiety dla kobiet i wiemy, że nasi klienci zauważą staranność, jaką włożyliśmy w tę linię poprzez jakość i wszechstronność oferowanych produktów.”

Wszystkie produkty dostępne pod marką HerSpot tak samo jak w przypadku Fleshlight, dodał też reprezentant marki, są wykonane w 100% z materiałów bezpiecznych dla ciała i hipoalergicznych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat HerSpot kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.