Gush od Lovense, stymuluje penisa bez użycia rąk

Światowy gigant sextech, Lovense, wypuścił nową inteligentną zabawkę seksualną dla mężczyzn o nazwie Gush. Wibrujący Gush oferuje bezdotykową stymulację czubka penisa oraz posiada pełną integrację z całym ekosystemem Lovense.

'

Zaprojektowany zarówno do gry solo, jak i kontroli na bliskim i dalekim dystansie, Gush jest najnowszym osiągnięciem zespołu projektującego przyjemności w Lovense. Lekka, cicha i elastyczna zabawka, pomimo małych rozmiarów oferuje dużą moc stymulacji. Natomiast dzięki otwartemu designowi, Gush dopasuje się do każdego rozmiaru członka, oferując stymulację bez użycia rąk każdemu użytkownikowi.

Lovense Gush skupia się na zapewnieniu silnych i przyjemnych wibracji skoncentrowanych na żołędziu lub czubku penisa. W zestawie dołączona jest również opcjonalna opaska, która znacząco zwiększa nacisk wibratora na penisa, tym samym zapewniając bardziej intensywną oraz ukierunkowaną stymulację.

Gush jest naturalną odpowiedzią na potrzeby fanów marki, którzy dzięki nowym rozwiązaniom, takim jak integracja Lovense z 3DXChat, pragnęli uzyskać jeszcze większą immersję w wirtualny świat seksu. Możliwość stymulacji bez użycia rąk, sprawia, że teraz użytkownicy będą mogli całkowicie oddać się rozrywce, bez konieczności skupiania się na obsłudze zabawki i odrywania dłoni od klawiatury lub kontrolera.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydania nowej zabawki dla mężczyzn, zaprojektowanej specjalnie dla fanów spragnionych zabawy bez użycia rąk” – mówi Dan Liu, dyrektor generalny Lovense. „Synchronizacja zabawek Lovense z treściami medialnymi i grami wideo właśnie stała się o wiele lepsza dzięki Lovense Gush”.

Lovense Gush wykonany jest z gładkiego hipoalergicznego silikonu, posiada 3 poziomy siły oraz 10 zaprogramowanych wzorów wibracji. Gush może być kontrolowany z dowolnej odległości i synchronizowany z treściami multimedialnymi poprzez aplikację Lovense Remote App. Produkt jest całkowicie zintegrowany z ekosystemem Lovense dzięki czemu obsługuje funkcje muzyczne i alarmowe, a także pozwala użytkownikom na pobieranie nowych wzorów z darmowej biblioteki wzorów Lovense.

Więcej na temat Lovense Gush dowiedzieć się można tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.