Fleshlight wprowadza 'Quickshot Turbo’ do szybkiej zabawy solo

Marka Fleshlight ogłosiła wypuszczenie nowego masturbatora Quickshot Turbo, jego mały rozmiar oraz bogata stymulacja ma zapewnić możliwość szybkiej zabawy w pojedynkę.

 

Quickshot Turbo jest to najnowsza wersja kompaktowego masturbatora od Fleshlight. Nie posiada on charakterystycznego wyglądu najpopularniejszych produktów marki, jednak jest to celowy zabieg firmy:

„Ten kieszonkowy masturbator dla mężczyzn, zaprojektowany w technologii Turbo Tech, został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci doznania podczas ssania i chwytania, niepodobne do niczego, co czułeś do tej pory.” powiedział reprezentant firmy.

Quickshot Turbo to doskonały masturbator do szybkiej rundy zabawy w pojedynkę. Jest mały i poręczny, a zarazem oferuje intensywne doświadczenia, w tym charakterystyczny efekt ssania. Co istotne, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i podwójnej konstrukcji nasadki, czyszczenie Quickshot Turbo jest bardzo proste i wygodne, Po użyciu wystarczy zdjąć nasadki, wyjąć rękaw z etui a następnie dokładnie opłukać i wysuszyć.

Masturbator ma niewiele ponad 11 centymetrów wysokości i jest otwarty z obu stron. Rękaw wykonany jest ze specjalnego materiału opatentowanego przez Fleshlight o nazwie SuperSkin, a dla zapewnienia większej higieny oraz wygody przechowywania, na obu końcach urządzenia znajdują się zakrętki umożliwiające szczelne zamknięcie masturbatora.

Więcej na temat masturbatora Quickshot Turbo dowiedzieć się można na stronie Fleshlight.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.