ElectraStim Rogue debiutuje jako pierwszy z nowej serii asymetrycznych projektów

ElectraStim wprowadziła na rynek nowy masażer prostaty Exo Rogue, który, jak twierdzi, jest pierwszym z nowej serii kreatywnych asymetrycznych projektów. Tak jak wszystkie produkty marki, również Rogue oferuje przyjemność za pośrednictwem elektrostymulacji.

'

Rogue jest najnowszym masażerem prostaty od ElectraStim. Jak podaje firma, Rogue jest wykonany przy użyciu nowoczesnych technik odlewania ciśnieniowego i posiada przezroczysty szkielet z poliwęglanu na zewnątrz, który stanowi integralną część całego kształtu. Ponadto, intrygującym elementem Rogue jest jego przezroczysta podstawa.

„Zaprojektowany z myślą o intensywnej stymulacji prostaty, duży ciężar Rogue zmusza mięśnie do wewnętrznych skurczów, aby utrzymać masażer w miejscu, co nie tylko mocniej dociska bulwiastą główkę do punktu P, ale również potęguje efekt elektrostymulacji” – powiedział przedstawiciel firmy ElectraStim.

„Oprócz intensywniejszego przewodzenia wrażeń elektrycznych, lustrzane wykończenie chromowanego Rogue pozwala również na eksperymentowanie z temperaturą dla dodatkowego wymiaru przyjemności. Dzięki sprytnemu magnetycznemu zamknięciu, Rogue można również całkowicie rozłożyć w celu dokładnego wyczyszczenia.” kontynuuje przedstawiciel.

Użytkownicy mogą użyć opcjonalnego „Focus Sleeve” dołączonego do Rogue, aby zaizolować najcieńszą część szyjki masażera, zmniejszając powierzchnię wewnętrzną i zwiększając poziom stymulacji, jakiej doświadczy użytkownik, gdy masażer jest w pełni wsunięty.

Aby móc w pełni korzystać z mocy jaką oferuje Rogue, konieczne jest użycie SensaVox, Flux lub Axis firmy ElectraStim.

Więcej informacji na temat Rogue dostępne jest na stronie electrastim.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.