Ekologiczne Love Not War nominowane do prestiżowej nagrody Green Product Award

Brytyjska marka przyjaznych środowisku wibratorów, Love Not War, została nominowana do serii nagród mainstreamowych i branżowych, w tym ostatnio do nagrody Green Product Award, podkreślającej autentyczne zaangażowanie Love Not War w zrównoważony rozwój, przy jednoczesnym zapewnieniu, że nie idzie ona na kompromis w kwestii funkcjonalności czy jakości.

SexShop112.pl

Międzynarodowa nagroda Green Product Award jest przyznawana produktom i usługom, zarówno nowym firmom, jak i uznanym markom, które są liderami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, innowacji i designu. Love Not War został nominowany w kategorii Najlepszy Produkt.

Głosowanie jest obecnie otwarte i zakończy się 31 stycznia 2022 roku, a ceremonia wręczenia nagrody The Green Product Award odbędzie się 9 marca 2022 roku. Love Not War został również nominowane w kategorii Postępowa Firma Produkująca Zabawki Seksualne, Nowa Firma Roku oraz Luksusowy Produkt Dla Przyjemności: Gra do nagród 2022 XBIZ Awards.

Prezes i współzałożyciel Love Not War, Will Ranscombe powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy uznani przez Green Product Awards i XBIZ z tymi nominacjami. Szczerze uważamy to za przywilej, aby wprowadzać innowacje w naszej branży, aby być bardziej zrównoważonym, a te oznaki uznania pokazują, że możliwe jest opracowanie przyjaznych dla środowiska zabawek seksualnych, które nie zawierają kompromisów, jeśli chodzi o przyjemność lub planetę. Wiemy, że prawdziwym znakiem sukcesu jest uznanie przez naszych rówieśników z branży, więc chcemy podziękować tym instytucjom. Proszę wiedzieć, że uważamy to za ogromną wygraną, że nasze nazwisko znalazło się w tym zestawieniu.”

Więcej informacji na temat marki Love Not War uzyskać można na stronie l-n-w.com oraz śledząc ich na Instagramie.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.