EDC wprowadziło nową, własną markę strap‑on’ów No‑Parts

Holenderski dystrybutor EDC Wholesale ogłosił dzisiaj wprowadzenie swojej nowej marki produktów. No‑Parts zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu wygodnej, niedrogiej i neutralnej uprzęży typu strap-on wraz z dodatkowymi akcesoriami.

ILoveBlackGirls

EDC Wholesale wprowadziło neutralną markę, która skupia się wokół strap-on’ów. Projektanci No‑Parts stworzyli wysokiej jakości kolekcję dla wszystkich, którzy chcą czuć się silni. Stylowe uprzęże No‑Parts są wytrzymałe, a jednocześnie wygodne i dają użytkownikom pewność siebie, której potrzebują.

Uprzęże można łatwo regulować, dzięki czemu idealnie pasują do niemal każdego rozmiaru i typu ciała. Dodatkowo, wszystkie produkty No‑Parts można łatwo łączyć ze sobą, co ułatwia dogodną zmianę dodatków.

W chwili wprowadzenia na rynek marki, No-Parts oferuje wybór 3 uprzęży, 7 rodzajów dild wykonanych z bezpiecznego dla ciała silikonu, które można przymocować do uprzęży No-Parts oraz 2 strap-ony typu strapless (w tym jedno z wibracjami), które nie wymagają uprzęży.

No‑Parts kieruje swoją ofertę do osób młodych, otwartych na nowe doświadczenia. No‑Parts nie ogranicza się do określonej płci lub seksualności i może być używane przez każdego, w każdej formie związku i przez ludzi z penisem lub bez. Strap-on’y mogą być używane zarówno jako dodatek do penisa, jak również zamiast penisa.

No‑Parts jest już dostępny dla sprzedawców detalicznych, którzy mogą go zamawiać w EDC Wholesale. Marka oferuje głębszy poziom intymności między partnerami. Z uprzężą od No‑Parts każdy będzie mógł kochać się tak, jak chce. Misją marki jest pozwolić każdemu cieszyć się swoim ciałem i życiem seksualnym w dowolny sposób, bez żadnych ograniczeń i bez wstrzymywania się.

Produkty marki No-Parts wkrótce powinny być dostępne w sklepach erotycznych oraz online.

Aby uzyskać więcej informacji o No-Parts, odwiedź www.one-dc.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.