Dr. Skin Glide, dilda które nie wymagają lubrykantu

Firma Blush ogłosiła wprowadzenie nowej innowacyjnej serii dild marki Dr. Skin o nazwie Dr. Skin Glide. Tak jak wszystkie produkty tej marki dilda posiadają realistyczne anatomiczne kształty. Jednak serię Glide wyróżnia to, że dilda są samolubrykujące się. Wystarczy je zmoczyć wodą, aby stały się śliskie.

Insane Coeds

Nowa seria dild Dr. Skin, w szczególności przypadnie do gustu osobom, które notorycznie zapominają o dokupieniu lubrykantu, kiedy ten się skończy. Nic bardziej nie psuje nastroju i ochoty na chwilę rozkoszy, niż mozolne wyciskanie ostatnich kropel lubrykantu z butelki. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi seria Glide, która jedyne czego wymaga do uzyskania odpowiedniego poślizgu to odrobina wody.

Te zupełnie nowe produkty, należące do najlepiej sprzedającej się marki Dr. Skin, były faworytami podczas ostatnich targów wirtualnych i jeszcze tego lata dadzą sprzedawcom detalicznym coś świeżego i nowego do zaoferowania swoim klientom – wyjaśnia przedstawiciel firmy. – Dr. Skin Glide to realistyczne, samolubrykującesię dilda, które wymagają jedynie odrobiny wody, aby stały się śliskie i gotowe do przeżywania rozkoszy.

Dildo z jądrami 21,5cm długości i 5cm szerokości
Dildo z jądrami 17,5cm długości i 4,5cm szerokości

Seria Dr. Skin Glide składa się z 4 produktów wykonanych z bezpiecznego dla ciała TPE i nie zawiera substancji zapachowych, ftalanów, parafiny ani lateksu. Każde dildo posiada podstawę z mocną przyssawką oraz może zostać zamocowane do uprzęży w straponie. Do wyboru są dwa style dild z jądrami oraz bez, o delikatnie zróżnicowanym kształcie i wielkości.

Dildo o rozmiarach 19cm długości i 3,5cm szerokości
Dildo o rozmiarach 20,5cm długości i 5cm szerokości

– Dr. Skin Glide był na liście ‘must-have’ wszystkich osób na ostatnich wirtualnych targach. Unikalna funkcja samolubrykacji daje mnóstwo radości i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować ją w ramach linii Dr. Skin w konkurencyjnych cenach – powiedziała kierownik sprzedaży Blush Nancy Cosimini. – Dr. Skin szybko stał się jednym z naszych bestsellerów, a teraz, dzięki dodatkowi samolubrykujących się dild Glide, Dr. Skin z pewnością będzie jeszcze bardziej gorący niż kiedykolwiek!

Niestety, jak to mówią nic co dobre nie trwa wiecznie. Unikalna właściwość samolubrykacji jaką oferuje seria Glide, z czasem zaczyna zanikać. Jak podaje producent utrzymuje się ona przez około 12 użyć produktu. Kiedy lubrykacja jaką oferują dilda przestanie być wystarczająca, wówczas zalecane jest stosowanie ulubionego lubrykantu na bazie wody.

Więcej informacji na temat marki Dr. Skin w tym nowej serii Glide, można znaleźć na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.