Dostępny jest nowy elektryzujący masażer prostaty dzięki współpracy Lovehoney z ElectraStim

ElectraStim która znana jest z tego, że oferuje unikalne doświadczenia ze świata elektrostymulacji, podjęła współpracę z ekspertami od seksualnego szczęścia z Lovehoney, aby dostarczyć najwyższej klasy przyjemności analne dla osób początkujących.

Zaprojektowany dla osób zaczynających z zabawami analnymi, najlepiej sprzedający się projekt od Lovehoney, teraz przepełniony jest mocą elektro. Booty Buddy jest małym i smukłym masażerem prostaty z zakrzywioną główką, zaprojektowaną w celu stymulacji punktu P.

Wypukłość na główce ma na celu precyzyjne stymulowanie punktu P

Dla optymalnych doznań i możliwości poznania wrażeń jakie oferuje elektrostymulacja, Booty Buddy może zostać podłączony do dowolnego elektrostymulatora ElectraStim (sprzedawanego oddzielnie).

ElectraStim szczególnie poleca osobom początkującym, aby połączyć go z ElectraStim KIX, który również został stworzony z myślą o nowych adeptach tego rodzaju przyjemności.

Należy jedynie pamiętać, aby włożyć Booty Buddy w całości przed włączeniem stymulacji. Wprowadzanie masażera z włączoną elektrostymulacją może na skutek mniejszej powierzchni ciała, z jaką ma kontakt zabawka, doprowadzić do silniejszej punktowej stymulacji, która może nie być dla każdego komfortowa. Po włożeniu należy stopniowo zwiększać poziom mocy, aż dopasuje się odpowiednie ustawienie do własnych preferencji.

Zabawka wykonana jest z Silikonu przewodzącego prąd, który jest w 100% wolny od ftalanów. Dlatego też nie należy stosować z nią lubrykantów na bazie silikonu, gdyż mogą one uszkodzić materiał.

Więcej informacji na temat Booty Buddy dowiedzieć się można na stronie electrastim.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.