Długo wyczekiwana suszarka do Fleshlight jest już dostępna!

Pośród producentów zabawek dla mężczyzn, Fleshlight już od wielu lat jest światowym liderem w produkcji masturbatorów. Składa się na to wiele czynników, materiał z którego wykonany jest rękaw, współpraca z wieloma gwiazdami kina dla dorosłych oraz bardzo duża różnorodność produktów. Jednak dopiero teraz, po wielu latach oczekiwań, do szerokiej gamy akcesoriów dołączyło urządzenie służące do suszenia rękawa masturbatora.

Nabrudzić jest komu, ale wyczyścić…

Bardzo często, jedną z najbardziej problematycznych rzeczy w przypadku materiału SuperSkin, z którego wykonany jest rękaw w masturbatorach Fleshlight i Fleshjack, jest konieczność jego dokładnego czyszczenia po użyciu. Co prawda producent oferuje dwa produkty przeznaczone do pielęgnacji rękawa, jednak stosować je należy, po ówczesnym umyciu rękawa.

Ty płuczesz, my suszymy – powiedział reprezentant Fleshlight. – Czyszczenie rękawa Fleshlight jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Fleshlight Air jest to najnowsze akcesorium, które ma ułatwić proces czyszczenia, poprzez odpowiednie wysuszenie rękawa po umyciu. Niewielkie urządzenie oferuje możliwość przymocowania masturbatora, a następnie po wybraniu odpowiedniej długości czasu suszenia, można go spokojnie zostawić, aby Fleshlight Air zajął się jego wysuszeniem.

Dzięki Fleshlight Air nie musisz się martwić o to, jak odłożyć czysty, mokry rękaw Fleshlight, aby zapewnić optymalne warunki do wyschnięcia. Fleshlight Air jest wydajnym i skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z suszeniem Fleshlight – Kontynuuje reprezentant.

Suszarka jest kompatybilna ze wszystkimi seriami produktów Fleshlight i Fleshjack. Do zestawu dołączone są trzy pierścienie, które pełnią funkcję adaptera pomiędzy Fleshlight Air, a dowolnym masturbatorem marki.

– [Fleshlight Air] Zawiera również adaptery pierścieniowe, które pasują do zabawek Quickshot, Flight i Go, a także do standardowych rozmiarów Fleshlight – Wyjaśnia reprezentant.

Sposób użycia Fleshlight Air

Użycie suszarki Fleshlight jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy jedynie:

  1. Wyjąć i dokładnie umyć rękaw i potrząsnąć nim w celu usunięcia nadmiaru wody wewnątrz.
  2. Osuszyć zewnętrzną część rękawa za pomocą ręcznika papierowego lub ścierki z mikrofibry.
  3. Ponownie umieścić rękaw w tubie, bez jej zamykania.
  4. Zamocować masturbator w Fleshlight Air (z użyciem odpowiedniego adaptera jeżeli jest potrzebny)
  5. Rozpocząć suszenie wybierając odpowiedni czas suszenia

Czas suszenia wybiera się poprzez naciśnięcie odpowiednią ilość razy przycisku:

  • Jeden raz – 20 minut suszenia – przeznaczone dla produktów Quickshot.
  • Dwa razy – 40 minut suszenia – dla produktów z serii GO i Flight
  • Trzy razy – 60 minut suszenia – dla wszystkich pełnowymiarowych produktów Fleshlight (Classic, Stamina Training Unit, Fleshlight Girls, Fleshjack Boys i linii produktów Turbo).

Aby dowiedzieć się więcej na temat Fleshlight Air lub aby go kupić, odwiedź stronę producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.