Dante Colle nowm chłopakiem Fleshjack, jego 2 zabawki pojawią się na rynku w lutym

Wielokrotnie nagradzany, płynny seksualnie gwiazdor kina dla dorosłych Dante Colle rozpoczyna rok 2022 z hukiem. Jest on najnowszą gwiazdą, która dołączyła do listy Fleshjack Boys i będzie miał dwie zabawki, które zostaną wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu, w sam raz na Walentynki.

'

Interactive Life Forms, twórcy marek Fleshlight i Fleshjack, dodali Dante Colle’a do swojej rosnącej listy najgorętszych i najpopularniejszych męskich gwiazd dla dorosłych. Linia zabawek Dantego będzie miała coś, co spodoba się wszystkim jego fanom i będzie obejmować rękaw Fleshjack o chropowatej fakturze z otworem wzorowanym na jego pupie oraz dildo replikujące jego penisa. Wykonane na zamówienie zabawki są wykonane w 100% z bezpiecznego dla ciała, opatentowanego materiału SuperSkin oraz zaprojektowane i wyprodukowane w USA.

Linia formowanych na zamówienie zabawek Dantego Fleshjack zostanie wprowadzona na rynek 7 lutego. Fleshjack już od jakiegoś czasu zachęca swoich zwolenników na Twitterze promocyjnymi zdjęciami Dante i jego nadchodzącej zabawki, w tym jednym Tweetem gratulującym mu wygranej w Str8UpGayPorn Awards w kategorii Ulubiona osobowość.

„Jestem podekscytowany, że w mojej nowej linii Fleshjack znajdą coś dla siebie wszyscy moi fani każdej płci. Zawsze chciałem być częścią rodziny Fleshlight, nawet przed wejściem do branży. A teraz to marzenie stało się rzeczywistością. Daniel i cały zespół Fleshjack sprawili, że poczułam się bardzo mile widziany i pozwolili mi uczestniczyć w tworzeniu zabawki i marketingu na każdym kroku. Ten rok rozpoczął się niesamowicie! Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy”, powiedział Dante Colle.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dantego, odwiedź jego oficjalną stronię oraz śledź go na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.