Cum Face, gra obok której nie można przejść obojętnie

Letnie ciepłe wieczory to idealny czas na spotkania w gronie przyjaciół. Jednak jeżeli chcielibyście, aby każde spotkanie zamieniło się w niezapomnianą zabawę koniecznie musicie poznać Cum Face. Ta gra należy do grona tych rzeczy, które zawsze chcieliście mieć, tylko o tym nie wiedzieliście.

'

Co to jest Cum Face?

Cum Face od Playwivme jest to gra, która udowadnia, że proste pomysły zawsze są najlepsze. Już na pierwsze rzut oka widać, że nie jest to typowa gra familijna i raczej bawić się nią można tylko w gronie dorosłych. Jednak ilość zabawy jaką jest ona w stanie zapewnić, całkowicie przekroczy wasze oczekiwania.

Cum Face składa się z 2 pompek w kształcie penisa i wybór kształtu nie jest tutaj przypadkowy. Jak powiedział jeden z twórców gry Chris Poole – Cum Face należy wypełnić wodą, alkoholem, śmietaną itp. i ten kto szybciej będzie trzepać, później otrzyma wytrysk na twarz. Potem wystarczy nacisnąć reset i można od razu zagrać ponownie.

Już samym wyglądem Cum Face sugeruje ciekawą zabawę

Jeżeli uważasz, że brzmi to za prosto, głupio czy nudno to jesteś w ogromnym błędzie! Proste zasady oraz erotyczne zabarwienie Cum Face sprawiają, że praktycznie każdy pokocha tą grę. Nie ważne czy zagrasz w nią w gronie przyjaciół, na wieczorze panieńskim czy kawalerskim, albo podczas imprezy swingerskiej, Cum Face sprawi, że będziecie chcieli sprawdzić kto ma najbardziej wprawioną rękę, a w międzyczasie sprośne żarty będą się sypać z każdej strony. Wystarczy zobaczyć filmik promujący Cum Face, aby zrozumieć i poczuć emocje jakie dostarcza ta gra.

Duża popularność Cum Face w internecie

Cum Face już od samego początku wywołało duże zamieszanie na świecie. Co prawda są osoby, które całkowicie nie rozumieją, co jest zabawnego w tej grze, jednak zdecydowana większość osób, całkowicie pokochała zabawę z Cum Face. Na przestrzeni kilku miesięcy od kiedy dostępna jest ta gra, media społecznościowe eksplodowały niezliczoną ilością filmów na których zarówno młode jak i starsze osoby, kobiety i mężczyźni, a nawet całe rodziny, rywalizują o to, kto pierwszy otrzyma wytrysk na twarz:

Cum Face zyskało tak dużą popularność, że jeden z największych dystrybutorów i producentów artykułów erotycznych na świecie Shots, nawiązało współpracę z Playwivme w celu dystrybucji tej gry na cały świat.

Playwivme, twórcy gier z niegrzecznymi akcentami

Playwivme jest to Angielska firma, która produkuje różne gry imprezowe. Jednak co ich wyróżnia, to fakt, że wiele ich produktów, posiada zabawne erotyczne zabarwienie.

Chris Poole i Stephen Broughton są pomysłodawcami Playwivme. Razem wymyślamy nowe gry i nowości dla dorosłych. Patrzymy na obecne gry i dajemy im niegrzeczne akcenty lub po prostu wymyślamy nowe gry, takie jak Cum face – Powiedział Chris Poole. – Robimy również gry i zabawki dla dzieci i rodzin, oba te rodzaje gier mają ze sobą dużo więcej wspólnego, niż ludzie myślą – kontynuuje.

Jako przykład gry, która łączy ze sobą niegrzeczny świat dla dorosłych, oraz niewinną rodzinną rozrywkę, Poole przedstawia popularną na całym świecie grę Twister:

Weźmy na przykład Twistera, który miał być niegrzeczną grą, ale jak został wydany, całe rodziny chętnie w niego grały, więc twórcy zmienili bazę klientów. My zrobiliśmy grę Fondle, która jest niegrzeczną wersją Twistera – wyjaśnia Chris Poole.

Playwivme cały czas aktywnie pracuje nad kolejnymi grami. Na stronie producenta zobaczyć można zapowiedzi produktów, których można spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Pośród nich znajduje się na przykład nietypowa odmiana kalambur, gdzie hasła rysuje się za pomocą… strapona z ołówkiem zamiast dilda.

Niewątpliwie Cum Face, jak również inne produkty Playwivme, są bardzo ciekawą alternatywą na spotkania z przyjaciółmi czy rodziną i nie można przejść obok nich obojętnie. A erotyczne zabarwienie tych produktów sprawia, że nie jedna impreza zamieni się w niezapomniany wieczór pełen sprośnych żartów i historii.

Cum Face można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.