Coleur D’or nowa marka BDSM od Svakom

Svakom podzieliło się informacjami na temat ich nowej marki produktów BDSM o nazwie Coleur D’or, która pierwszy raz została zaprezentowana tydzień temu podczas imprezy F**k Taboos. Wysoka estetyka oraz funkcjonalność produktów sprawiają, że miłośnicy akcesoriów BDSM nie będą mogli przejść obojętnie obok Coleur D’or.

ILoveBlackGirls

Svakom znane jest z zabawek dla dorosłych klasy premium, które charakteryzują się zarówno wysokiej jakości materiałami, jak również wykonaniem. Svakom nieustannie rozwija swoją ofertę, regularnie dodając nowe produkty takie jak masturbator Robin czy wibrator Tulip. Jednak tym razem miłośnicy marki otrzymają coś zupełnie nowego. Nie tylko jest to zupełnie nowy rodzaj produktów, ale również, aby podkreślić, że firma chce na poważnie wejść w rynek BDSM, stworzona została zupełnie nowa marka o nazwie Coleur D’or.

Może się wydawać, że zabawki erotyczne oraz akcesoria BDSM nie mają ze sobą wiele wspólnego, jednak reprezentant Svakom uspokaja „Chociaż jedno może istnieć bez drugiego, Sex zabawki i BDSM są ściśle ze sobą powiązane, a nawet, w połączeniu mogą być zdecydowanie bardziej niezwykłym doświadczeniem”.

Już sama nazwa Coleur D’or, która jest swojego rodzaju francuską grą słów, oznaczającą ‘Kolor Złoty’ dużo mówi na temat marki: „Wszyscy wiemy, że złoto od zawsze było częścią naszej historii, społeczeństwa i systemu klasowego. Historia marki i inspiracja skupiają się wokół różnych zachowań różnych społeczeństw i hierarchicznych ról, jakie pełnią wojownicy i żołnierze wobec swoich przełożonych i podwładnych” powiedział reprezentant Svakom. „Która postać lepiej uosabia dyscyplinę, dominację, uległość i siłę, niż różni wojownicy z różnych czasów walczący o wolność i złoto?”

Wszystkie produkty Coleur D’or wykonane będą z największą starannością, z wysokiej jakości skóry bydlęcej, a na początek, marka oferować będzie 6 produktów:

  • Wyściełaną skórzaną obrożę
  • Regulowane wyściełane skórzane mankiety na nadgarstki i kostki
  • Wyściełaną skórzaną przepaskę na oczy
  • 3-warstwową packę ze skóry bydlęcej
  • Line
  • Kompletny zestaw BDSM
Coleur D’or wie jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Tak jak w przypadku produktów Svakom, tak również w przypadku Coleur D’or klienci mogą liczyć, że będą to produkty najwyższej jakości. Jednak oprócz tego będą one oferować znacznie więcej. „Klient może oczekiwać nie tylko jakości, ale także wzniesienia na wyższy poziom. Marka i produkty Coleur D’or skierowane są do osób, które chcą podnieść poziom swojej gry kinky. Niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy kimś, kto jest naprawdę hardkorowy, każdy może liczyć na to, że Coleur D’or będzie stale za nim nadążał i wytrzyma wszystkie sceny i zabawy, których zapragnie!”

„Produkty Coleur D’or z zatrą granice pomiędzy rzeczywistością a fantazją. Z każdym produktem rozsądnie zaprojektowanym, aby zaspokoić różne potrzeby każdego użytkownika, spodziewać się można, że będą one nie tylko estetyczne, ale również wysoce funkcjonalne. Chcemy rzucić nowe światło na to, co większość ludzi myśli, czym BDSM jest i zachęcić ich do ‘zbadania swoich granic’ [‘Explore Your Limits’ – slogan Svakom przyp.red.]” kontynuuje reprezentant Svakom.

Akcesoria marki Coleur D’or już niedługo będą dostępne w internecie, jak również w niektórych sklepach erotycznych. Jednak pomimo to, reprezentant marki już teraz zapowiada, że to dopiero początek wielkiej przygody „Możecie się spodziewać, że marki Svakom i Coleur D’or nie tylko wypuszczą najbardziej luksusowe produkty, ale także podniosą poprzeczkę dla innych! Więc bądźcie czujni, bo na pewno mamy bardzo ekscytujące niespodzianki w nadchodzących miesiącach!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.