CamSoda ogłosiło, że stworzy dilda wzorowane na rakietach kosmicznych

CamSoda głównie kojarzona jest z pokazami na żywo przed kamerkami. Jednak platforma zaskoczyła wszystkich ogłaszając, że planuje stworzyć serię dild o nazwie Billionaire Flesh Rocket. Natchnieniem do ich stworzenia, jest wyścig o podbój kosmosu, jaki obecnie jest prowadzony przez kilku miliarderów na świecie.

'

Ponad tydzień temu, Richard Branson odbył, można powiedzieć, pierwszy komercyjną wycieczkę w przestrzeń kosmiczną. O wydarzeniu było głośno na całym świecie, tym bardziej, że właściciel Virgin zapowiedział możliwość wycieczki w kosmos każdemu, kto kupi bilet za jedyne 250,000$. Tutaj niestety dla większości ludzi na świecie pojawił się problem, gdyż bądźmy szczerzy, jest to nie mała kwota za kosmiczną przyjemność.

Jednak z pomocą nadeszła platforma CamSoda, która ogłosiła, że stworzy serię dild nawiązujących do rakiet kosmicznych, aby każdy bez względu na zasobność i bogactwa był w stanie odlecieć na sam szczyt. Seria ma zawierać 3 produkty: Blue Orgasm (zainspirowany przez Blue Origin), The Black Space Sex (co brzmi zaskakująco podobnie do SpaceX) oraz The Silver Galadick (nawiązujący do Virgin Galactic’s VSS Unity).

Wiceprezes CamSoda Daryn Parker skomentował – W tej chwili miliarderzy osiągają szczyt przyjemności udając się w kosmos w swoich rakietach. Dzięki naszej linii Billionaire Flesh Rockets, ludzie, których nie stać na bilet na pokładzie rakiety VSS Unity, Blue Origin czy SpaceX Elona mogą osiągnąć szczyt w inny sposób.

CamSoda bardzo kreatywnie podeszła też do opisu produktów: „Wejdź odważnie tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł, zbadaj Urana (ang. Urnaus – brzmi podobnie do ‘twój odbyt’), a może nawet będziesz miał bliskie spotkanie z obcym, bez majtek. Pieprzyć miłość plutoniczną! Złap swój Billionaire Flesh Rocket już dziś!

Firma podała, że dilda będą wkrótce w przedsprzedaży.

Nie wiadomo jeszcze, czy jest to tylko żart, czy faktycznie CamSoda, która w swojej ofercie nie posiada jeszcze żadnych zabawek dla dorosłych, wypuści własną linię dild. Jednak rozgłos jaki natychmiast zyskała seria Billionaire Flesh Rocket, nawet Elon Musk, krótko skomentował ją na Twitterze, może sprawić, że nawet jeżeli miał to być tylko żart, to zamieni się w prawdziwe produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.