Brian Sloan z Autoblow jest gościem tygodnia w Adult Site Broker Talk

Adult Site Broker Talk w tym tygodniu wita Briana Sloana twórcę masturbatora Autoblow, który opowiada o swoich produktach i rynku zaawansowanych męskich zabawek erotycznych.

Insane Coeds

Po ukończeniu szkoły prawniczej w 2005 roku, twórca urządzeń do masturbacji Brian Sloan zdał sobie sprawę, że czeka go lepsza kariera w branży produktów dla dorosłych. Teraz po ponad 15 latah w branży ma 7 amerykańskich patentów w seks-robotach i powiązanych technologiach z kilkoma oczekującymi, a jego celem jest sprawienie, by seks oralny był nie do odróżnienia od jego produktów Autoblow.

Na początku wywiadu Bruce pyta Briana, jak to się stało, że postanowił zostać twórcą masturbatorów, a nie prawnikiem. Dalej rozmawiają o tym, jak zmienił się rynek, a w szczególności jakość zabawek erotycznych, odkąd dołączył do branży, o procesie twórczym Briana, a także o stworzonych przez niego produktach i o tym, czym się od siebie różnią. Obaj poruszyli również temat charakterystycznych dla Autoblow zabawnych reklam, tego jak Autoblow zdołał zdobyć tak duży rozgłos w mediach na przestrzeni lat oraz kierunku, w którym dalej zmierza Autoblow.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker, zauważył: “Trajektoria Briana była intrygująca, od pracy na etacie prawnika do wynalazcy seks-zabawki. Jestem pewien, że pokochacie ten wywiad tak samo jak ja“.

Możecie posłuchać Briana Sloana z Autoblow w Adult Site Broker Talk już dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Autoblow, odwiedźcie Autoblow.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.