Blush zapowiada rozszerzenie i ponownie wprowadzenie na rynek kolekcji Wellness

Firma Blush z dumą zapowiedziała rozszerzenie swojej popularnej linii Wellness, która obejmuje nowe, eleganckie opakowania, nowy masażer o dużej mocy oraz etos „Twoje zdrowie seksualne definiowane jest przez Ciebie„. Nowa odsłona linii Welness będzie zaprezentowana podczas wydarzenia ANME/XBIZ Founders Show, zaplanowanego na 10-12 stycznia 2022 roku.

Tought LoveX

Linia Wellness została zainspirowana przez użytkowników o specyficznych potrzebach związanych ze zdrowiem seksualnym i stworzona z myślą o poprawie seksualnego samopoczucia każdego i każdej. Produkty takie jak ‘Dilator Kit’ oferują opcje dla pacjentów z rakiem i każdego, kto szuka wsparcia dla ich pochwy z delikatnym i stopniowym otwieraniem i rozciąganiem, a Zestaw ‘Kegel Training Kit’ został zaprojektowany, aby czuć się dobrze, poprawić doznania seksualne lub rozluźnić mięśnie miednicy. Linia ta zawiera również przemyślane elementy, takie jak długi uchwyt wibratora ’G Wave’, który jest pewny i łatwy do uchwycenia dla użytkowników z artretyzmem lub bólem dłoni.

Najnowsze dodatki do linii Wellness to mocny wibrator ‘Palm Sense’, który wygodnie leży w dłoni, masażer punktu-G ‘G Curve’ o elastycznym kształcie, oraz ‘Power Vibe’ ładowany przez USB, filigranowy wibrator o 10 funkcjach wibracyjnych, który dostarcza silnych, głębokich wibracji poprzez stożkową końcówkę umożliwiającą precyzyjną stymulację. Nowe urządzenia dołączają do uznanego przez konsumentów wibratora Wellness ‘G Wave’, potężnego, 7-funkcyjnego wibratora z dwoma punktami wibracji.

„Dzięki kolekcji Wellness chcemy kontynuować naszą misję tworzenia kultury pozytywnej seksualnie i pomagać w promowaniu tego ważnego przesłania” – powiedziała Nancy Cosimini, Dyrektor Sprzedaży Blush. „Wierzymy, że Twoje ciało jest piękne, wyjątkowe i zasługuje na celebrację i przyjemność. W Blush zachęcamy do rozmów o pozytywnym nastawieniu do seksu wszystkich ludzi, niezależnie od płci, wieku i orientacji seksualnej. Chcemy zmienić tradycyjny dialog, aby pomóc zmniejszyć stygmatyzację i błędne przekonania dotyczące zdrowia seksualnego. Dlatego właśnie konsumenci i sprzedawcy uwielbiają kolekcję Wellness, a my jesteśmy zachwyceni, że możemy przenieść zdrowie seksualne na wyższy poziom!”

Blush jest zaangażowany w zwiększanie świadomości i widoczności zdrowia seksualnego, a także pomaga sprzedawcom detalicznym osiągnąć te same cele. Jak zapowiada firma, klienci mogą oczekiwać też kolejnych produktów, które dołączą do linii w 2022 roku.

Z produktami marki Blush zapoznać się można w ich oficjalnym sklepie oraz śledząc ich na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.