Blush wprowadza na rynek wibrator Power of Love, aby wesprzeć mieszkańców Ukrainy

Firma Blush ogłosiła, że dochód z jej najnowszego produktu, wibratora typu bullet Power of Love, zostanie przeznaczony na wsparcie narodu ukraińskiego.

Tought LoveX

Poruszona trudną sytuacją obywateli Ukrainy po inwazji Rosji, firma Blush stworzyła bullet Power of Love jako sposób na okazanie swojego wsparcia. Firma podaje, że ma nadzieję, iż będzie on służyć jako symbol siły, jaką ludzie mogą stworzyć, gdy się zjednoczą.

Niezależnie od sprzedaży produktu, Blush nawiązał też współpracę z GlobalGiving’s Ukraine Crisis Relief, aby wesprzeć ich w tej sprawie.

„W Blush opowiadamy się za miłością i pokojem” – powiedziała kierownik sprzedaży Blush, Nancy Cosimini. „Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaprosić sprzedawców i konsumentów do przyłączenia się do nas we wspieraniu Ukrainy i składania zamówień na Power of Love. Ten wibrator daje kupującym wyjątkową okazję, aby ich zakup poszedł o krok dalej i przyniósł korzyść ukraińskim wysiłkom.”

Żółto-niebieski wibrator Power of Love jest bezpieczny dla ciała, wolny od ftalanów i wodoodporny w stopniu IPX7. Oferuje 10 trybów wibracji, a także dostępne jedynie w produktach Blush technologie Rumble Tech i Magna Charge. Każdy wibrator Power of Love jest dostarczany w białym pudełku z żółtymi i niebieskimi akcentami i jest ozdobiony hasłem „Wibruj z nami dla tej sprawy„.

Więcej informacji można znaleźć na stronie blushlove.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.