Bijoux Indiscrets wypuszcza dwa dodatki do kolekcji 'Clitherapy’

Firma Bijoux Indiscrets dodała dwa nowe dodatki do swojej kolekcji produktów do zabawy solo Clitherapy – miętówki do seksu oralnego oraz żel ‘It’s A Match’ określany przez firmę jako ’płynny wibrator’.

Redarena.pl

Clitherapy to 7-elementowa kolekcja zapakowana w przykuwające uwagę, opalizujące kolory, stworzona z myślą o pokoleniu cyfrowych randkowiczów. Wszystkie 7 produktów w humorystyczny sposób zachęcają właścicieli łechtaczek do przyjęcia solowej przyjemności w miejsce kolejnego rozczarowania Tinderem.

„To, co zaczęło się jako zabawna kolekcja, podkreślająca nowe 'problemy’ i zachowania, które aplikacje randkowe i technologia wniosły do naszego życia, takie jak sexting i ghosting, skończyło się bardzo udaną kolekcją: Clitherapy” – powiedział reprezentant Bijoux Indiscrets.

It’s A Match

Żel stworzony do bezpośredniej aplikacji na łechtaczkęIt’s A Match’, jest najnowszym dodatekiem do linii Clitherapy. Nazwany przez firmę „płynnym wibratorem„, sprawia, że użytkownik odczuwa rozgrzewający, mrowiący efekt, który utrzymuje się do 40 minut. Wyciąg z kwiatu acmella wywołuje mrowienie, podczas gdy thermolat rozgrzewa, a aloes dodaje wilgoci. Wibrator w płynie It’s A Match jest kompatybilny z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi, a do jego produkcji użyto przyjaznych dla środowiska składników i opakowań.

Swipe Remedy

Drugą nowością jest mała puszka miętówek Swipe Remedy’ stworzona specjalnie do seksu oralnego. Kompatybilne do stosowania na penisach i w pochwach, miętówki o smaku mięty pieprzowej dodają delikatny efekt chłodzenia do przyjemności oralnej, zapewniając jednocześnie miętowy, świeży smak. Miętówki Swipe Remedy są zatwierdzone przez FDA oraz CE i są bezpieczne dla wszystkich narządów płciowych oraz do stosowania z zabawkami erotycznymi lub prezerwatywami.

Oprócz nowych dodatków, cała linia Clitherapy obejmuje również 4 uwrażliwiające balsamy łechtaczkowe i wibrator na palec.

Każdy z balsamów, zatytułowany ’Horny Jar’, ’Sexting Balm’, ’Ghosting Remedy’ i ’Bad Day Killer’, pachnie odpowiednio anyżem gwiaździstym, wetiwerem, pikantnym imbirem lub drzewem sandałowym. Każdy z balsamów po delikatnym nałożeniu na łechtaczkę i wargi sromowe wywołuje efekt rozgrzewający, który utrzymuje się przez co najmniej 30 minut zabawy. Olej ze słodkich migdałów, masło Shea i masło kakaowe są kompatybilne ze wszystkimi zabawkami erotycznymi i dają jedwabiście gładką konsystencję podczas wmasowywania w skórę.

Natomiast wibrator na palec ’Better Than Your Ex’ zawiera 10 poziomów intensywności wibracji, z których 3 to unikalne wzory. Ergonomiczny i pokryty silikonem klasy medycznej, wibrator wsuwa się na palec za pomocą rozciągliwego, silikonowego pierścienia i działa na baterie.

„To nie tylko zabawa, ale także sposób mówienia o przyjemności dla osób z łechtaczką” – powiedział reprezentant o kolekcji Clitherapy. „Życie jest lepsze z odrobiną humoru, a jeśli chodzi o przyjemność, masturbację i rozmowy o łechtaczce, ludzie często nie czują się komfortowo. To jest sposób na rozpoczęcie, bardzo potrzebnej rozmowy.”

Więcej na temat marki Bijoux Indiscrets oraz jej produktów dowiedzieć się można odwiedzając jej stronę internetową bijouxindiscrets.com oraz śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Redarena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.