Benedict, nowy stymulator krocza z podwójnymi pierścieniami od Svakom

Svakom ogłosił wydanie nowego stymulatora o nazwie Benedict. Firma opisuje go, jako intensywny wibrator z podwójnym pierścieniem, stymulujący krocze. Jest to kolejny produkt Svakom, który skupia się na przyjemności osób posiadających penisa.

'

Benedict jest najnowszym produktem Svakom zorientowanym na stymulacji penisa i jego okolic. Co istotne, dzięki wysoce elastycznym pierścieniom, Benedict może łatwo dopasować się do każdego rozmiaru członka, z którym jest używany. Benedict oferuje 5 różnych trybów wibracji z 5 poziomami intensywności dla każdego z trybów. Wszystko to wygodnie sterowane za pomocą pojedynczego przycisku.

„Benedict zapewnia orgazmiczną stymulację krocza i jąder. Pomimo zdolności do rozciągania, podwójne pierścienie Benedicta nadal zaciskają się przy wygodnym, ale przyjemnym nacisku. Pomaga to zwiększyć wytrzymałość i doznania, podczas gdy wibrator krocza działa swoją magię” – wyjaśnia przedstawiciel firmy.

Benedict to świetny produkt dla tych, którzy dopiero zaczynają zanurzać się w świat zabawek dla dorosłych. Nie tylko oferuje on zwiększenie wytrzymałości seksualnej za pomocą swoich pierścieni, ale również, dzięki swoim wibracjom, pozwala wejść w świat przyjemności jakie oferują wibracje.

„Elegancki, całkowicie czarny design Benedicta dopełnia jego wyrafinowanego uroku. Jako w pełni wodoodporny [dzięki magnetycznemu portowi ładowania], Benedict daje możliwość odkrywania nowych scenariuszy, zarówno samemu, jak i z partnerem” – tłumaczy przedstawiciel Svakom.

Wykonany z ultra miękkiego silikonu klasy medycznej, stymulator wyposażony jest w mocny silnik, który zapewnia elektryzujący ładunek stymulacji krocza, dając użytkownikom możliwość znalezienia stylu, który doprowadzi ich na skraj przyjemności. Pomimo swojej mocy, Benedict może pochwalić się długotrwałą żywotnością baterii i zaskakująco szybkim ładowaniem. Przy jednym godzinnym ładowaniu, można cieszyć się do 4 godzin wibrujących rozkoszy.

Więcej informacji na temat Benedict’a dowiedzieć się można na stronie Svakom.net.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.