balldo™ zdobywa swoją pierwszą nagrodę XBIZ

balldo™, pierwsze na świecie dildo, które odważnie wykorzystuje jądra, by cieszyć się nowym rodzajem seksu penetracyjnego – określonego mianem ’ballsex’ – świętuje szereg ekscytujących triumfów, rok po oficjalnym debiucie marki należącej do Nadgerz Inc.

'

Genialnie zaprojektowane dildo nakładane na jądra zdobyło niedawno swoją pierwszą nagrodę XBIZ Award w kategorii Innowacyjny Produkt Roku. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jest to całkowicie zasłużona nagroda, ponieważ jest to produkt, który nie tylko umożliwia nowy rodzaj stymulacji seksualnej, ale również otwiera drogę zupełnie nowej kategorii zabawek seksualnych.

„Dokładnie rok po przedstawieniu balldo™ zaciekawionym uczestnikom ANME/XBIZ Show 2021, mam przyjemność ogłosić, że jesteśmy oficjalnie twórcami nagradzanego urządzenia do osiągania przyjemności, które oferuje jedyne w swoim rodzaju doznania, jak nic innego na rynku”, powiedział prezes Nadgerz Inc. Jerry Davies, który wymyślił i zaprojektował balldo.

„Jądra, z ponad 6,000 zakończeń nerwowych, są dość często pomijane, jeśli chodzi o stosunek seksualny. Z balldo™ dołożyliśmy wszelkich starań – i jesteśmy bardzo dumni – aby zaoferować produkt dla facetów, którzy mogą być mniej obdarzeni, borykają się z przedwczesnym wytryskiem lub zaburzeniami erekcji lub po prostu chcą zaangażować się w zupełnie nowy sposób, aby cieszyć się przyjemnością.”

balldo™ został zaprojektowany i stworzony przy użyciu bezpiecznego dla ciała, gładkiego i wytrzymałego silikonu w formie obudowy typu klatka i zwężonej końcówki. Dzięki opatentowanemu wewnętrznemu rdzeniowi, balldo jest wystarczająco sztywny, aby umożliwić penetrację partnera przy użyciu jąder.

Więcej na temat balldo dowiedzieć się można z naszego wywiadu z twórcą balldo Jerrym Daviesem, oraz na stronie balldo.com i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.