Balldo™ zdobywa nagrodę 2022 'O’ Award w kategorii Wybitny Produkt Bez Zasilania

Balldo™, pierwsze na świecie dildo, mocowane do jąder w celu zwiększenia intymności i osiągnięcia zupełnie nowego rodzaju stymulacji, zdobyło tytuł Wybitnego Produktu Bez Zasilania podczas rozdania nagród ‘O’ Awards.

Balldo™ zostało wprowadzone na rynek w 2021 roku, z zamiarem wprowadzenia jąder jako stały element współżycia par i jest pierwszym na świecie dildo, które pozwala mężczyznom penetrować swoje partnerki jądrami, aby osiągnąć intensywnie satysfakcjonujące doznania seksualne.

Innowacyjny produkt pomagający osobom, które mają problemy seksualne, takie jak zaburzenia erekcji lub przedwczesny wytrysk oraz tym które poszukują całkowicie nowych doznań, został doceniony podczas rozdania nagród ‘O’ Awards wygraną w kategorii Wybitny Produkt Bez Zasilania.

„Bardzo dziękujemy AVN Media Network za uznanie naszego wyjątkowego wkładu w przemysł produktów dla dorosłych z balldo™ i za nagrodzenie nas naszym pierwszym w historii trofeum 'O'”, powiedział Jerry Davies, dyrektor generalny firmy macierzystej marki Nadgerz Inc.

„Stworzenie balldo™ było pracą z miłości, ponieważ naszą misją było nie tylko stworzenie urządzenia intymnego, które skupia się na niedocenianej strefie erogennej, ale także takiego, które jest naprawdę jedynym w swoim rodzaju produktem, który sprawi, że poczujesz coś, czego nigdy wcześniej nie czułeś. Naprawdę doceniamy to niesamowite uznanie.”

balldo™ jest zaprojektowany i stworzony przy użyciu bezpiecznego dla ciała, gładkiego i wytrzymałego silikonu w formie klatki. Posiada również zwężoną końcówkę, która jest wystarczająco sztywna do penetracji, dzięki opatentowanemu wewnętrznemu rdzeniowi i jest dostarczana z pierścieniami dystansowymi, aby dostosować się do kształtu i rozmiaru jąder.

Dildo jest zgłoszone do międzynarodowego patentu i jest pierwszym z długiej linii produktów skoncentrowanych na jądrach, które firma macierzysta Nadgerz Inc oraz dyrektorzy firmy Jerry Davies i Ellie Plasencia planują wprowadzić na rynek w ciągu najbliższych miesięcy.

Pełna lista zwycięzców 2022 'O’ Awards dostępna jest tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego unikatowego produktu odwiedź balldo.com i śledź ich na Twitterze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.