balldo™ wkracza w rytm Walentynek i daje wskazówki nowym użytkownikom

balldo™, nowość na rynku dla dorosłych, która wykorzystuje jądra do penetracyjnego ‘ballsexu’, przygotowuje pole gry na Walentynki z kilkoma wskazówkami od ekspertów, aby pomóc nowym użytkownikom.

balldo™ to wytrzymała silikonowa klatka w kształcie dilda, w której umieszcza się jądra. Penetracja partnera w ten sposób, pomaga w celu osiągnięcia ’ballgasmu’ i „jest idealna dla tych, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego ze swoim partnerem, lub którzy mogą mieć zaburzenia erekcji lub inne powiązane problemy zdrowotne lub wydajnościowe.”

„Jądra mają niesamowitą ilość gęsto upakowanych zakończeń nerwów dotyku, dlatego czuje się tak dobrze, gdy twój partner zwraca na nie uwagę” – powiedział Jerry Davies, dyrektor generalny firmy macierzystej marki Nadgerz Inc. „Ta wrażliwość może służyć jako niesamowite centrum przyjemności, gdy jest odpowiednio stymulowana, a wielu osiąga szczytowanie tylko dzięki tej stymulacji”.

Jednak tutaj pojawia się pytanie, jak dokładnie osiąga się orgazmiczną satysfakcję za pomocą balldo™? Golenie jąder, lubrykant i dopasowanie zabawki do moszny za pomocą regulowanych pierścieni dystansowych sprawia, można rozpocząć zabawę. Po założeniu balldo, jądra zajmują centralne miejsce podczas stosunku wewnątrz bezpiecznego dla ciała, opatentowanego rdzenia wewnętrznego, co zapewnia zupełnie nowe, inne doznania intymne.

Firma opublikowała film instruktażowy na Vimeo, aby pokazać, jak bezpiecznie korzystać z urządzenia oraz specyfikacją techniczną i krótki filmem z referencjami, aby lepiej zrozumieć tajniki bezpiecznego użytkowania balldo.

Davies zauważył w wywiadach, że ‘ballgasm’ odczuwa się jak „naprawdę ciężki, głęboki orgazm, którego crescendo trwa długo… dostajesz stymulację od penetracji. To nadal skutkuje wytryskiem z penisa, ale w przeciwieństwie do seksu z penisem, myślę, że tutaj jest dużo silniejsza stymulacja psychologiczna”.

Więcej na temat balldo dowiedzieć się można z naszego wywiadu z jego twórcą Jerrym Daviesem lub na stronie balldo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.